Neler Yeni
emrreii

STEELSERIES ARCTIS 1 All-Platform Wired Gaming Headset

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
369.00 TL
Süresi
Açıklama
13.01.2021'de almış olduğum Steelseries'in Arctis 1 modeli kulaklığımı satıyorum.

Ürün 3 buçuk aydır elimde ve nadiren oynadığım FPS oyunları için kullanıyordum. Yaklaşık 2 aydır Valo, CS gibi oyunlar oynadığım için etkin kullanmadığım kulaklığı satmaya karar verdim.

Ürün özenle ve çok az kullanılmıştır, ilk günkü halini korumaktadır. Herhangi bir hasar, çizik vs hiçbir şey bulunmayıp, üzerindeki jelatinlere kadar korunmuş haldedir.

Ürünün faturası ve fişi mevcuttur. Şu an itibari ile 1 yıl 8 ay 6 gün garantisi devam etmektedir.

Terletmeyen özel kumaştan pedleriyle ve dolgulu kafa bandı ile gayet uzun süreli ve rahat kullanım sağlamakta. 3mm jakı ile telefonlar dahil 3mm jak girişi bulunan bütün cihazlara kolayca bağlanabilir ve yanında gelen çift jak dönüştürücüsü ile bilgisayara bağlanabilir. Kısaca adından da anlaşıldığı gibi bütün platformlarla uyumludur. Toplamda 3 metrelik kablo uzunluğuyla kullanım kolaylığı sağlar. Çıkarılabilen discord ödüllü mikrofonu, ve tasarımıyla dışarıda müzik vs. dinlemeye imkan tanır.

En önemli özelliklerinden biri ise, oyuncu kulaklığı olabilmesine imkan tanıyan Windows Sonic ile uyum çalışma özelliğidir.

Bu sayede Windows Sonic üzerinden kulaklığı 7.1 yapıp Valo, CS gibi oyunlarda ses kasabilirsiniz.
Bunun yanı sıra müzik deneyimi kısmındaki performansı gayet tatmin edici. Basslar doyurucu, mid ve tizler tam olması gerektiği gibi. Ses yüksekliği anlamında kulaklığı telefonunuza bağlasanız ve sesi fulleyip 2-3 oda uzaklaşsanız bile müziği duyabiliyorsunuz. Mikrofon zaten discord ödüllü ve gerçekten kusursuz.
Ürünün gövdesi sert plastik ve kalitesi el hissiyatıyla dahi anlaşılmakta. Kafa bandında suni deri, uzatma bandında ise kalın metal kullanılması dayanıklılığını bu segment bir kulaklıktan çok daha yukarılara çıkarmaktadır.

Aslında bana kalsa buraya anlata anlata bitiremeyeceğim kulaklığımın resmi tanıtım sitesinin linkini incelemek isteyenler için bırakıyorum.
Arctis 1 All-Platform Wired Gaming Headset | SteelSeries

Kulaklık gerek oyun, gerek müzik, video vs anlamında inanılmaz bir doyuruculuğa sahip. Zaten bu sektörde dünya lideri olan Steelseries'den başka bir şey beklenemezdi. Söylediğim gibi kulaklığımı satma nedenim, alma nedenim olan FPS oyunlarını artık oynamıyor olmam. Ama eğer hem FPS veya diğer bilgisayar oyunlarını için bir kulaklık almak ve aynı zamanda bu kulaklıkla evde, dışarda müzik dinleyebilmek gibi bir amacınız varsa. Hem tasarımı hem de donanımı ile Arctis 1 sizi istediğiniz her yere götürebilir.
Garanti Durumu
İthalatçı Garantili

Bilgiler

Kategori
Kulaklık ve Mikrofon
Yazar
emrreii
Oluşturuldu
Son düzenleme
Hit
178
Top Bottom