Neler Yeni

1.370 Milyon ile 2 yıllık bölüm önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İzmir,Çanakkale ve Edirneye kesin tercihler yapmayı düşünüyorum.
Manisa yı da yazsam mı diye düşünüyorum (izmirde eve çıkacağım. ehliyet alabilirsem (A2) motorla git gel yapacağım. manisa dahi gelse)
Buralarda okuyanlar varsa fikirleri alabilir miyim ? Üstün körü aşağıdaki gibi bir tercih listesi oluşturdum yorumlayabilir misiniz?
1722067250289.png

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
selams
Manisa yı da yazsam mı diye düşünüyorum (izmirde eve çıkacağım. ehliyet alabilirsem (A2) motorla git gel yapacağım. manisa dahi gelse)
Buralarda okuyanlar varsa fikirleri alabilir miyim ? Üstün körü aşağıdaki gibi bir tercih listesi oluşturdum yorumlayabilir misiniz?
Alıntıyı görüntüle
Instadaki memelere gore 1.3m ye teroristlik bile gelmiyor bence bir yil daha hazirlan tekrar gir

aldnvr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
alaaddin d
Alıntıyı görüntüle
okumak için okuyacaksan okuma bence kral bende sınava girdim 500k yaptım besyo gidicem aynı zamanda çalışıyorum h 20 bin lira maaşım var sana önerim mezuna bırak yada kendine bi meslek edin okumasan da olur gibi bu sıralamayla

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Instadaki memelere gore 1.3m ye teroristlik bile gelmiyor bence bir yil daha hazirlan tekrar gir
Kanka geçtiğimiz senelerde evet bu dediğin doğruydu 2021 yks de mesela yaklaşık 1m insan girdi ki bu sene kişi sayısı 3m'di
Mesaj otomatik birleştirildi:

okumak için okuyacaksan okuma bence kral bende sınava girdim 500k yaptım besyo gidicem aynı zamanda çalışıyorum h 20 bin lira maaşım var sana önerim mezuna bırak yada kendine bi meslek edin okumasan da olur gibi bu sıralamayla
Şuanlık zaten çalışıyorum.
Ayrıca okumak için okumadan ziyade hem olduğum yerden ayrılıp burnum bir yere sürtsün hem biraz bilgi öğrenip kendimi geliştirebiliyim kafasındayım. Attığım bölümlere bakarsan zaten geneli meslek yapma ağırlıklı bölümler masabaşı işten ziyade.
Ayrıca Ailevi meselelerden kaynaklıda okumak istiyorum yoksa hakkım olanı aile büyüklerinden alamayacağım. En kısa şekilde böyle özetleyebilirim.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan
Alıntıyı görüntüle
Elektrik okunabilir. Elektrik ileriye de dönük bir şey olduğu için önü de kapanmaz. Aynı şekilde elektronik. Dgs sınavına hazırlanarak mühendislik yapabilirsiniz. 4 senelik okursunuz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Elektrik okunabilir. Elektrik ileriye de dönük bir şey olduğu için önü de kapanmaz. Aynı şekilde elektronik. Dgs sınavına hazırlanarak mühendislik yapabilirsiniz. 4 senelik okursunuz.
Düşüncem o yönde zaten sizlerinde fikrini sormak istedim. Bunun yanında makine ve bilgisayar bölümlerinide yazacağım hangisi gelirse artık.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Doğukan
Düşüncem o yönde zaten sizlerinde fikrini sormak istedim. Bunun yanında makine ve bilgisayar bölümlerinide yazacağım hangisi gelirse artık.
Aynen öyle sağlık ve teknolojinin hiçbir altyapısı mantıken duramaz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Aynen öyle sağlık ve teknolojinin hiçbir altyapısı mantıken duramaz.
Sağlık açık şekilde düşünmedim sebebi ise kan çok tutuyor beni ya bayılıyorum ya kusuyorum yada başım dönmeye başlıyor (Kendi kanım haricinde)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,976
Üyeler
154,162
Son üye
felina0
Top Bottom