Neler Yeni

1.5 milyona SUV araç önerisi

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
Bütçe
1500000
Herkese selamlar SUV araç almaya karar verdik 1.5m bütçemiz var bu bütçeye göre 2.el olarak şu modeller var;
-Peugeot 3008
-Peugeot 2008 GT
-Renault Austral

2021-2023 model arası otomatik önerebileceğiniz araç tavsiyelerinizi bekliyorum benim aklımda olan modeller bunlar kullanan ya da kullanmış olan kişilerin yorumları benim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ederim

jımalya

80+ Bronze
pejo nun suvlari goze cok hos geliyor ben olsam onlardan alirdim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,983
İsim
uwu
Herkese selamlar SUV araç almaya karar verdik 1.5m bütçemiz var bu bütçeye göre 2.el olarak şu modeller var;
-Peugeot 3008
-Peugeot 2008 GT
-Renault Austral

2021-2023 model arası otomatik önerebileceğiniz araç tavsiyelerinizi bekliyorum benim aklımda olan modeller bunlar kullanan ya da kullanmış olan kişilerin yorumları benim için çok önemli şimdiden çok teşekkür ederim
1.5 TSI tiguan güzel araç kullanmadım ama bindim pejo 3008 kullanan tanıdık vardı o tiguan daha iyi diyordu

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,687
İsim
Muhammet Çağrı
Jeep modellere bak Renegade veya avenger
Mesaj otomatik birleştirildi:

Renegade ayrı bi his uzun süre kullandık

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Akgün
p 2008 önermem baya küçük çok küçük 3008 daha oturaklı duruyor dönüp baktığım bir araçtır renoyu ne kadar beğensende kimseye beğendiremiceksin bu fiyata chery tiggo 8 pro , 3008 , skoda karoq , jeep

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pejo nun suvlari goze cok hos geliyor ben olsam onlardan alirdim
Evet yeni kasaları baya güzel iç kısmı da öyle ama sağlamlık da önemli bir kaç kişi pek sağlam değil demişti

p 2008 önermem baya küçük çok küçük 3008 daha oturaklı duruyor dönüp baktığım bir araçtır renoyu ne kadar beğensende kimseye beğendiremiceksin bu fiyata chery tiggo 8 pro , 3008 , skoda karoq , jeep
Doğru hocam aslında çok beğenmiştim australi ama işte klasik reno bu arada cherrylere baktım da piyasada daha tutulmuş adı daha çok bilinen araçlardan kullanmayı düşündüm tercihimi yoksa cidden duruş olsun içi olsun göz dolduruyor cherryler o fiyata göre

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,557
İsim
Selim
-Peugeot 3008
-Peugeot 2008 GT
-Renault Austral

Pejo 3008 GT 2023 belli bir süre kullandım ve araba çok hantal geldi bana ayrıca ön yolcu koltuğu dar ve elektronik koltuk ayarlama yok Tofaş gibi elinle çekiyorsun. Onun dışında navigasyon paneli soluk. 2008 GT zaten demiyorum bile 👍 onun dışında Austral hepsinden daha iyi. Konfor, paket ve ses sistemi harika ve premium hissiyatı 3008 e göre daha iyi. Zaten galeride deneme sürüsü yaparken anlarsın 3008 in hantal olduğunu 👍 tavsiyem Austral ve aldıktan sonra mutlaka seramik kaplama yaptırın.

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Akgün
dayı ben ayın 9 da chery tiggo 8 proyu babama aldım excellent full paket oluyor extra türkiyedeki ilk e pedalli modeli geldi şansa kapıyı açınca alttan basamak çıkıyor kapatınca gidiyor ben böyle bir kalite görmedim diyebilirim bmw kalitesi kapışır mercedesin özellikleriyle kapışır nitelikte teknoloji bakımından çok dolu araç

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,983
İsim
uwu
biraz konforu arttırsa reno yok satarda adamlar uzun süre dayansın diye sert plastikten vaz geçmiyor

hard rp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Mert
Pejoların motoru sıkıntılı diyenler var, ama bana göre kullanımdan kullanıma değişir.

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
dayı ben ayın 9 da chery tiggo 8 proyu babama aldım excellent full paket oluyor extra türkiyedeki ilk e pedalli modeli geldi şansa kapıyı açınca alttan basamak çıkıyor kapatınca gidiyor ben böyle bir kalite görmedim diyebilirim bmw kalitesi kapışır mercedesin özellikleriyle kapışır nitelikte teknoloji bakımından çok dolu araç
Evet bana kalırsa bende cherry alırım bu fiyatlara alınılabilecek en dolu araç bana göre ama baba çok soğuk bu çin markasına o yüzden ısrar etsem de ikna edemedim maalesef
Pejo 3008 GT 2023 belli bir süre kullandım ve araba çok hantal geldi bana ayrıca ön yolcu koltuğu dar ve elektronik koltuk ayarlama yok Tofaş gibi elinle çekiyorsun. Onun dışında navigasyon paneli soluk. 2008 GT zaten demiyorum bile 👍 onun dışında Austral hepsinden daha iyi. Konfor, paket ve ses sistemi harika ve premium hissiyatı 3008 e göre daha iyi. Zaten galeride deneme sürüsü yaparken anlarsın 3008 in hantal olduğunu 👍 tavsiyem Austral ve aldıktan sonra mutlaka seramik kaplama yaptırın.
İlk hoşuma giden araç austral olmuştu aslında ama reno diye korkutuyordu fakat grimsi rengiyle cidden dikkat çekiyor performans açısından da iyiyse tadından yenmez aslında pejoya göre

biraz konforu arttırsa reno yok satarda adamlar uzun süre dayansın diye sert plastikten vaz geçmiyor
Evet bu yüzden korkutuyor beni yoksa çok yakışıklı gelmişti gözüme araba
Pejoların motoru sıkıntılı diyenler var, ama bana göre kullanımdan kullanıma değişir.
Bu yüzden korkuyorum biraz da

VSArolann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Emre Akgün
ve knk marka ülkedi yeni çok bilinmiyor, korkuyor insanlar ama böyle bir algıya gerek yok. servis çok cana yakın satış öncesi sonrası güzel bir deneyimi var. insanlar markayı bilmediğinden uzaktan görünce dayı bu ne xc90 falanmı diyor. uzun büyük araç awmlere girerken sıkıntı yaşıyorum :)

Hestla

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Bilgehan
ve knk marka ülkedi yeni çok bilinmiyor, korkuyor insanlar ama böyle bir algıya gerek yok. servis çok cana yakın satış öncesi sonrası güzel bir deneyimi var. insanlar markayı bilmediğinden uzaktan görünce dayı bu ne xc90 falanmı diyor. uzun büyük araç awmlere girerken sıkıntı yaşıyorum :)
Evet evet duruşu falan baya farklı aracın ama dediğim gibi eski kafayı ikna etmek imkansızdır bu konularda bana kalsa direkt cherry almıştım :D

Top Bottom