Neler Yeni

1 ay sonra taahüt bitiyor hangi internet sağlayıcısını kullanmalıyım?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Emir
su anda 50mbps internet kullanıyorum alt yapım 61i destekliyor maks ve turktelekom kullanıyorum yeni paketlere baktım 400tl bandında.Bende millenicom veya turknet kullanmayı düşünüyorum fakat taahüt olmadığı için zamlardan etkileniyoruz millenicom 100mbps 230tl ve turkneti altyapıdan sorgulayıp paket sunduklarında 300tl gösterdi.Sizce ne yapmalıyım?

Cmhr.cn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cumhur Tüzün
Birader bence millenicoma bulaşma. Sürekli bağlantı kesintiler var ve karşında konuşabileceğin müşteri hizmetleri bulamazsın. Ben kullandım pişmanım. Şuan gıbır net kullanıyorum. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bi bak istersen

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,145
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Hangi sağlayıcı bölgende stabil çalışıyor bilmem ama tahattütlü birini al

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birader bence millenicoma bulaşma. Sürekli bağlantı kesintiler var ve karşında konuşabileceğin müşteri hizmetleri bulamazsın. Ben kullandım pişmanım. Şuan gıbır net kullanıyorum. Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım. Bi bak istersen
yan binamda arkadasım millenicom kullanıyor hiçbir kesinti yaşamadı yani ben öyel biliyorum kendisi şikayetci de değil turknet veya millenicom arasında kaldım o kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi sağlayıcı bölgende stabil çalışıyor bilmem ama tahattütlü birini al
taahütlü internet paketleri turk telekom turkcel falan onlarında paketleri 400tl yani ben 250tl varken neden 400vereyım en kötü baktım cok zam gelir zaten taahüt yok cayma bedeli de yok abonelğimi iptal eder turk telekoma geçerim

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
su anda 50mbps internet kullanıyorum alt yapım 61i destekliyor maks ve turktelekom kullanıyorum yeni paketlere baktım 400tl bandında.Bende millenicom veya turknet kullanmayı düşünüyorum fakat taahüt olmadığı için zamlardan etkileniyoruz millenicom 100mbps 230tl ve turkneti altyapıdan sorgulayıp paket sunduklarında 300tl gösterdi.Sizce ne yapmalıyım?
fiber varsa comnet öneririm detaylı bilgi için özelden veya konudan yazabilrisin

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Fiber kullanmazken öyleydi ama taşınıp fiber 100 mbps paketlerine geçtiğimden beri iyi gidiyor yinede katılıyorum alternatifleri tercih edin

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
yan binamda arkadasım millenicom kullanıyor hiçbir kesinti yaşamadı yani ben öyel biliyorum kendisi şikayetci de değil turknet veya millenicom arasında kaldım o kadar

taahütlü internet paketleri turk telekom turkcel falan onlarında paketleri 400tl yani ben 250tl varken neden 400vereyım en kötü baktım cok zam gelir zaten taahüt yok cayma bedeli de yok abonelğimi iptal eder turk telekoma geçerim
comnetten 12 aylık paket alıp taahütsüz interneti taahütü gibi kullanırsın

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
comnetten 12 aylık paket alıp taahütsüz interneti taahütü gibi kullanırsın
comneti ilk defa bu forumdan duyuyorum hakkında bi bilgim yok paketlere de baktım cok ucuz geldi

1696249124400.png

Fiyatlara bakılınca güvenesım gelmıyor cok ucuz gelıyor cunku fiyatlar 180tl 100mbps

batuu123

80+ Bronze
turknet aylık 280 liraya yıllık ödeme fırsatı var 15 ekime kadar hızlıca geç yıllık öde

comnete de sakın bulasma bu arada her gün 10 kez kopar çünkü orası bir veri merkezi internet sağlayıcı değil bakım günleri bakım zamanları hat değişiklikleri falan oluuyor mecbur kopuyor internetin haftada en az 3-4 kez

Hermitus

80+ Bronze
comneti ilk defa bu forumdan duyuyorum hakkında bi bilgim yok paketlere de baktım cok ucuz geldi

Alıntıyı görüntüle

Fiyatlara bakılınca güvenesım gelmıyor cok ucuz gelıyor cunku fiyatlar 180tl 100mbps
birçok sıkıntı yaşayan da var yaşamayan da şans işi gibi. geçen veri sızıntısı oldu adamlar özür bile dilemedi ucuz etin yahnisi ben tavsiye etmem. netspeed kullanıyorum şuan memnunum aradğımda muhattap bulabiliyorum en azından.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Emir
birçok sıkıntı yaşayan da var yaşamayan da şans işi gibi. geçen veri sızıntısı oldu adamlar özür bile dilemedi ucuz etin yahnisi ben tavsiye etmem. netspeed kullanıyorum şuan memnunum aradğımda muhattap bulabiliyorum en azından.
aynen hocam sımdı baktım da yani sonuçta biz markaya para veriyoruz müşteri hizmetleri kötü olan bi markayı asla tercih etmem

Hermitus

80+ Bronze
aynen hocam sımdı baktım da yani sonuçta biz markaya para veriyoruz müşteri hizmetleri kötü olan bi markayı asla tercih etmem
ben de böyle düşünüyorum 100 tl az verip rezil olmak gereksiz abonelik taşımak istesen adamlar aboneliği taşımadan kapatıyorlarmış. bilindik yerlerden şaşmayın. ben çok araştırdım ve netspeede karar kıldım müşteri hizmetleri iyi 6 ay sabit fiyat gibi avantajları var.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
6 ay merkezde 6 ay köyde internetimi kullanıyordum Türknet şimdi yeni sistem getirmişler hizmet dondurdugun zaman 30 gün 100 tl port ücreti ödüyorsun benim için sıkıntı oldu ... 200 mbps Türktelekom paketine geçmek istiyordum ama gezgin internet vs avantajları var türknetin 12 ay peşin ödeyip bu abonelikte kalacağım gibi

comnet daha geçen günlerde hacklendi güvenim yok o firmaya alternatif olarak türknet ya da netspeed daha mantıklı senin için

Top Bottom