Neler Yeni

1 MİLYON YAZILIMCI PROJESİNE KATILMALIMIYIM FİKİR VERİN

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
MehmetUygun
ben kayıt olcam kursa başlıcam 5 gün boyunca zamanım olmadığı için yapamıcam 2 gün arayla 1 gün arayla falan belki tamamlıcam. o yüzden ilerde özgeçmişimde kötü gözükecek hep yarım yamalak tamamlamış 2 gün arayla tamamlamış gibi gözükecek ben öyle düşündüm o yüzden fikrinizi almak istedim. şuan 14 yaşındayım öğrenciyim o yüzden kayıt olduktan sonra kurslara hep 2 gün arayla girerim herhalde çünkü bitin gün pc başındayım dersler yüzünden.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
ben kayıt olcam kursa başlıcam 5 gün boyunca zamanım olmadığı için yapamıcam 2 gün arayla 1 gün arayla falan belki tamamlıcam. o yüzden ilerde özgeçmişimde kötü gözükecek hep yarım yamalak tamamlamış 2 gün arayla tamamlamış gibi gözükecek ben öyle düşündüm o yüzden fikrinizi almak istedim. şuan 14 yaşındayım öğrenciyim o yüzden kayıt olduktan sonra kurslara hep 2 gün arayla girerim herhalde çünkü bitin gün PC başındayım dersler yüzünden.
Onlar öz geçmişte gözükmüyor.

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
ben kayıt olcam kursa başlıcam 5 gün boyunca zamanım olmadığı için yapamıcam 2 gün arayla 1 gün arayla falan belki tamamlıcam. o yüzden ilerde özgeçmişimde kötü gözükecek hep yarım yamalak tamamlamış 2 gün arayla tamamlamış gibi gözükecek ben öyle düşündüm o yüzden fikrinizi almak istedim. şuan 14 yaşındayım öğrenciyim o yüzden kayıt olduktan sonra kurslara hep 2 gün arayla girerim herhalde çünkü bitin gün PC başındayım dersler yüzünden.
knkm nasıl katılıyoruz bende bi merak salam azcık :D

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,804
Üyeler
138,413