Neler Yeni

1 Saat Sonra Bu Bilgisayarı Sipariş Edeceğim Tavsiye

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Timur
Aşşağıda toplamış olduğum bilgisayarı yaklaşık 1 saat sonra sipariş edeceğim. Elime ulaştığında kullandığım parçalar ve aldığım performans hakkındaki tüm yorumlarımı sizlere aktaracağım.
Siparişi vermeden önce son bir tavsiyeniz ya da şunu yaparsan daha mantıklı olur diyeceğiniz görüşünüz olursa benimle paylaşırsanız sevinirim.
Şunu belirtmek isterim gainward olsun palit olsun twinmos goodram olsun dandik markalar kullanmayı sevmiyorum. Ucuz malzemeler bana güven vermiyor o yüzden componentleri biraz kaliteli seçmeye çalıştım.
Kasa taksitsiz hali ile 69 Bin TL 6 taksit ile birlikte 80 Bin TL'ye mal olacak bana.

son.jpg

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Gurkan
cok pahalı https://www.gaming.gen.tr/urun/4431...6-gb-16gb-ram-1-tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bunu al ekrsta ram al bırde
Aşşağıda toplamış olduğum bilgisayarı yaklaşık 1 saat sonra sipariş edeceğim. Elime ulaştığında kullandığım parçalar ve aldığım performans hakkındaki tüm yorumlarımı sizlere aktaracağım.
Siparişi vermeden önce son bir tavsiyeniz ya da şunu yaparsan daha mantıklı olur diyeceğiniz görüşünüz olursa benimle paylaşırsanız sevinirim.
Şunu belirtmek isterim gainward olsun palit olsun twinmos goodram olsun dandik markalar kullanmayı sevmiyorum. Ucuz malzemeler bana güven vermiyor o yüzden componentleri biraz kaliteli seçmeye çalıştım.
Kasa taksitsiz hali ile 69 Bin TL 6 taksit ile birlikte 80 Bin TL'ye mal olacak bana.

Alıntıyı görüntüle

• Beğen
Reaksiyonlar: Qpre

Bünyamina

80+ Gold

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
342
İsim
Mert Kirazlı
Onu alma bence gereksiz pahalı arkadasin attığı sistemi alabilirsin

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
alp

Alıntıyı görüntüle
Parçaları tek tek alırsan çok daha ucuza gelebilir dün 12k dı 7800x3d

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,306
İsim
uwu

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Gurkan
Çok pahalı derken daha kötü bir anakart, daha kötü bir ekran kartı, 16 gb daha az ram, airflowu daha kötü bir kasa, sıvı soğutma yok, çok kötü bir ssd, neredeyse 1000mhz daha düşük ram frekansı. bunların hepsini düşündüğünde bence 5 bin tl fark daha pahalı değil. sen ne düşünüyosun.
attıgım 4070 tı super yalnız ram yukseltme secenegı var

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu alma bence gereksiz pahalı arkadasin attığı sistemi alabilirsin
daha kötü bir anakart, daha kötü bir ekran kartı, 16 gb daha az ram, airflowu daha kötü bir kasa, sıvı soğutma yok, çok kötü bir ssd, neredeyse 1000mhz daha düşük ram frekansı. gerçekten bu saydıklarımı düşündüğünde 5 bin tl fark çok mu fazla .

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
mert doğan

Alıntıyı görüntüle
hocam taksitle bişey almak mantıklı değil bence ayıptır sorması geliriniz ne kadar gideriniz ne kadar özel ddeğilse

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Ahmet Tarık Türk
4070 ti yerine 7900gre seçilebilir daha uygun fiyatlı ve performansı iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

4070 ti yerine 7900gre seçilebilir daha uygun fiyatlı ve performansı iyi
performans testi

n1ghtcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Timur
hocam taksitle bişey almak mantıklı değil bence ayıptır sorması geliriniz ne kadar gideriniz ne kadar özel ddeğilse
gelirim net bir rakam söylemek istemiyorum fakat 60-80 arası diyelim. taksitle almamam mümkün değil çünkü başka ödemelerim de var. kim bu zamanda şak diye 70 bin nakit verebilir ki kolay kolay başka alternatifi de yok bu işin.

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Halil
daha kötü bir anakart, daha kötü bir ekran kartı, 16 gb daha az ram, airflowu daha kötü bir kasa, sıvı soğutma yok, çok kötü bir ssd, neredeyse 1000mhz daha düşük ram frekansı. gerçekten bu saydıklarımı düşündüğünde 5 bin tl fark çok mu fazla .
Hocam buradaki arkadaşların fikirlerine saygı duymuyorsanız zaten sormanıza gerek yok alabilirsiniz. Daha kötü ekran kartı diyorsunda senin seçtiğin ekran kartından arkadaşın sundugu ekran kartı daha kaliteli üst model sogutmada neredeyse performansları aynıdır.

Top Bottom