Neler Yeni

Öneri 1 TB M2 SSD TAVSİYESİ

Dufiwn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Twitch Dufiwn
Merhaba, MSI H610M BOMBER anakartım ve Kioxia 500GB Exceria M2 SSD m var. 1500 TL gibi bir bütçem var ne önerirsiniz? Şu an sıcak fırsatlarda şöyle bir SSD var. Başka bir şey alabilir miyim tavsiyeleriniz bekliyorum.

BayZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Ziya Yılmaz
ben 2 tane aldım bundan al geç

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Merhaba, MSI H610M BOMBER anakartım ve Kioxia 500GB Exceria M2 SSD m var. 1500 TL gibi bir bütçem var ne önerirsiniz? Şu an sıcak fırsatlarda şöyle bir SSD var. Başka bir şey alabilir miyim tavsiyeleriniz bekliyorum.
kioxia 1tb excaria g2 al geç derim

Dufiwn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Twitch Dufiwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kioxia 1tb excaria g2 al geç derim
Kioxia markasını pek tanımıyorum bu bilgisayarımda var ama pek güvenmiyorum. İyi bir marka mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar birde bu DRAM güzel bir şeye benziyor DRAM olan 1TB ssd bütçemi kaç tl aşar?

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Kioxia markasını pek tanımıyorum bu bilgisayarımda var ama pek güvenmiyorum. İyi bir marka mı?

Arkadaşlar birde bu DRAM güzel bir şeye benziyor DRAM olan 1TB ssd bütçemi kaç TL aşar?
hocam sıkıntı çıkarmaz merak etmeyin

Dufiwn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Twitch Dufiwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım hocam. Exceria G2 ve Exceria G2 Plus için aradaki 500-600 TL farkı vermeye gerek var mı?

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu

Arkadaşlar birde bu DRAM güzel bir şeye benziyor DRAM olan 1TB ssd bütçemi kaç TL aşar?
Kioxia gayet güvenilir. Alabilirsiniz. 500 GB SSD kullanıyorum Kioxia marka. Hiç bir sorun görmedim. Fiyatı daha ucuzsa alınır.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Şuanki kioxia eski Toshiba. Veri depolama alanında isim değişikliğine gittiler sadece.

Kioxia G2 ve G2 Plusun farkı hızları sadece diye hatırlıyorum. Belki dram kısmında daha fazla drami vardır.

G2 Bu arada Excerianın problemlerden arınmış hali denilebilir. Güzel SSD'dir tavsiye ederim fiyatı da gayet uygun.

Top Bottom