Neler Yeni

Öneri 10.000TL'ye kadar ofis laptopu önerisi

Meth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Aslan
Bütçe
10.000
10.000 TL'ye kadar çıkabilirim mümkünse 7-8k civarı olsa daha iyi olur. Babam için hediye alacağım kendisi sadece Chrome'da takılır haber okur youtubeda vs. dolaşır. Excel bile kullanmaz. Bu işlemler hızlı olsun uzun ömürlü ve mümkünse batarya iyi olsun yeterli. Ben böyle bir model buldum ne kadar iyi bilemiyorum. (512 GB kesinlikle fazla gelir normalde.)
HP 255 G9 AMD Ryzen 5 5625U 8 GB 512 GB SSD FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar 9M3g7at.
https://app.hb.biz/VZJrhQV8qfEg

ConquerorXIV

80+ Gold
o alınmaz, bunlara bak.

Meth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Enes Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o alınmaz, bunlara bak.

Acer Aspire 5 ve Vivobook 15 arasında kaldım. ASUS'taki işlemci biraz daha iyi anladığım kadarıyla ama RAM'ler onboard olduğu için yükseltme yapılamıyormuş. Acer'de yapılabiliyor. Sizce hangisi mantıklı ikisini de alabilirim. Bana açıkçası işlemciden biraz daha feragat edip birkaç sene sonra dual channel 16 gb kullanma fırsatı daha mantıklı geldi ama emin olamadım. Bir de neden benim attığıma alınmaz dediniz tam olarak sebebi nedir?

ConquerorXIV

80+ Gold
Acer Aspire 5 ve Vivobook 15 arasında kaldım. ASUS'taki işlemci biraz daha iyi anladığım kadarıyla ama RAM'ler onboard olduğu için yükseltme yapılamıyormuş. Acer'de yapılabiliyor. Sizce hangisi mantıklı ikisini de alabilirim. Bana açıkçası işlemciden biraz daha feragat edip birkaç sene sonra dual channel 16 gb kullanma fırsatı daha mantıklı geldi ama emin olamadım. Bir de neden benim attığıma alınmaz dediniz tam olarak sebebi nedir?
asus daki işlemci daha iyi değil tam tersi 12450h daha iyi

Top Bottom