Neler Yeni

10-13k arası f/p laptop önerisi

Yasin Çınar

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba. 10-14k arası f/p laptop önerebilir misiniz? 13k nın üzerine çok çıkmayalım max 14k olsun. Laptopta oyun olarak maksimum cs:go, gta online gibi oyunlar oynayacağım , ağırlıklı olarak ders çalışmak ve grafik tasarım üzerinde kullanacağım. Önerilerinizi bekliyorum.

Yasin Çınar

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş

Yasin Çınar

80+ Bronze

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş
evet bu, 144 hz olması çok hoşuma gitti fiyatı da baya uygun geldi bir de bir şey daha soracağım. Bilgisayardan anlayan bir akrabama attım bu hp victus'u kalite olarak pek iyi değil dedi sizce kalitesi nasıldır laptobun.
Bu da 144 Hz. HP Victus ortalama bir laptop kalite olarak yani ders çalışan ve arada oyun oynayan için yeterli. Nitro'da fena değil fakat ısındığını duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. Yani markaların orta segmentteki kasaları bunlar zaten.

Bir de bu var bazen indirime giriyor 13K civarlarına düşüyor.

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bu da 144 Hz. HP Victus ortalama bir laptop kalite olarak yani ders çalışan ve arada oyun oynayan için yeterli. Nitro'da fena değil fakat ısındığını duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. Yani markaların orta segmentteki kasaları bunlar zaten.

Bir de bu var bazen indirime giriyor 13K civarlarına düşüyor.

Bana da hp daha iyi gibi geliyor. Büyük ihtimalle hp alacağım zaten acer nitro ile arasında 500 tl fark var o fark ile de bir tane mouse alırım. Bütçemi arttırabilirsem o rtx 3050'li laptobu almaya çalışacağım, almışken biraz güçlü olsun. İlgilendiğiniz için teşekkürler, birazdan teknoloji mağazasına gidip bilgisayarları inceleyeceğim.

Top Bottom