Neler Yeni

10-15 Bin TL'ye PC önerisi

Akhilleus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Ulaş
Bütçe
15000
Arkadaşlar selamlar herkese, Abdullah abinin 3 gün önce tanıtmış olduğu hazır sistem biliyorsunuz ki hemen tükendi. Ama Sahibinden gibi bazı sitelere düşmüş, 10.899 TL'ye alınabiliyor. Açıkcası çokta güvenemedim, o yüzden muadili olan bir bilgisayar bulmak için Vatan Bilgisayarın yolunu tuttum. Burada Abdullah abinin sunmuş olduğu sistemden biraz daha iyi bir sistem 13 bin TL'ye bulunuyor. RTX 2060'lı sistem ise 12 bin TL. Elimde monitör var ama 60 hz, eğer RX6600'lü sistemi alırsam muhtemelen monitör alamayacağım. Ancak RTX 2060 alırsam monitör alabilirim kalan paraya. Daha klavye ve kulaklıkta var almam gerekenler arasında. Sizce sırf monitör için ekran kartından düşüp RTX2060'mı alayım yoksa monitörü şimdilik idare edip RX6600'mü alayım?

Monitörün önemini biliyorum bu arada, özellikle rekabetçi oyunlarda avantajı dibine kadar hissederim, ancak şuan fiyatları uçmuş durumda, ben şimdilik almama taraftarıyım.

Son olarak bu sistemler haricinde daha uyguna alabileceğim yer ve sistem olursa tavsiyelerinizi beklerim dostlar. Esenlikle kalınız. Belirtmiş olduğum sistemler;

RX 6600 - https://www.vatanbilgisayar.com/int...-prime-h510m-e-kioxia-500gb-ssd-16gb-ram.html

RTX 2060 -

Top Bottom