Neler Yeni

10 mbps sabit internet ile 200kb yükleme alıyorum

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Emir Kara
normalde 1mb yükleme alırdım 200kb alıyorum son zamanlarda oyun yüklemem imkansız gibi bir şey oldu bu neden olur ne yapabilirim bu konuda ping sorunum falanda yok stabil bir internet kullanıyorum.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
normalde 1mb yükleme alırdım 200kb alıyorum son zamanlarda oyun yüklemem imkansız gibi bir şey oldu bu neden olur ne yapabilirim bu konuda ping sorunum falanda yok stabil bir internet kullanıyorum.
Müşteri temsilcisini aradınız mı? Benimde internetim yavaşladıkça arıyorum düzeliyor ne hikmetse.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Emir Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Müşteri temsilcisini aradınız mı? Benimde internetim yavaşladıkça arıyorum düzeliyor ne hikmetse.
internet yavaş değil aldığım download düşük nedense müşteri temsilcisini ararsam cidden kabalaşabilirim

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
internet yavaş değil aldığım download düşük nedense müşteri temsilcisini ararsam cidden kabalaşabilirim
Hocam indirmede yüklemede internet değil mi arayın en kötü arıza kaydı oluşturur ekip gönderirler. Ayrıca müşteri temsilcilerine kötü davranmayın onlar sadece bize yardımcı olmaya çalışıyor sorunla ilgileri yok :)

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Emir Kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam indirmede yüklemede internet değil mi arayın en kötü arıza kaydı oluşturur ekip gönderirler. Ayrıca müşteri temsilcilerine kötü davranmayın onlar sadece bize yardımcı olmaya çalışıyor sorunla ilgileri yok :)
superbox kullanıyorum arıza kaydı oluştursalar ne yapabilirler tam emin değilim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Speedtest sonucunu atar mısınız?

arkada discord açık ve arkadaşın açtığı yayını izliyorum internet durumu böyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

upload meselesi mesela 5 mbps gösteriyor ama düzgün bir şekilde yayın bile veremiyorum

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
superbox kullanıyorum arıza kaydı oluştursalar ne yapabilirler tam emin değilim
Hocam superbox kullandığınızı bilsem direkt müşteri hizmetlerini arayın derdim. Önümüzdeki aylarda bolbol muhattap olacaksınız müşteri hizmetlerini arayın durumu izah edin düzeltiyorlar. Hem superbox hem redbox kullandım gerçekten çile. Neyse vakit kaybetmeyin şimdi ararsanız bile hallederler.
Edit: Aradığınızda bir kaç güncelleme aç kapat vs yaparak düzeltiyorlar 1 kere böyle yapmalarına rağmen düzelmemişti arıza kaydı oluşturdum ekip gelip cihaz değişimi yapmıştı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,542
Üyeler
140,515
Son üye
hipopotam
Top Bottom