Neler Yeni

10. Sınıf İçin Kaynak Önerisi

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
10. sınıf için soru bankası önerir misiniz? Konu anlatımlı da olabilir. Bir de paragraf kitabı almayı düşünüyorum. Zorlayıcı soruların olması tercihim.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,467
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
10. sınıf için soru bankası önerir misiniz? Konu anlatımlı da olabilir. Bir de paragraf kitabı almayı düşünüyorum. Zorlayıcı soruların olması tercihim.
Okyanus master matematik , türkçe TYT.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,467
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Biyoloji kimya fizik için önerebileceğin kitaplar var mıdır? Palme düşünüyordum bunlar için.
Palme pahalı biraz. Ama imkan varsa alabilirsin. Ben Paraf alırdım ya da Okyanus yine de :D

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Palme pahalı biraz. Ama imkan varsa alabilirsin. Ben Paraf alırdım ya da Okyanus yine de :D
Çap fasiküllerinden almayı düşünüyordum da o pahalı geldi, Palme alabilirim. Okyanus Master 8. sınıfta almıştım sorular oldukça iyiydi. Teşekkürler önerin için.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,467
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Çap fasiküllerinden almayı düşünüyordum da o pahalı geldi, Palme alabilirim. Okyanus Master 8. sınıfta almıştım sorular oldukça iyiydi. Teşekkürler önerin için.
Tonguç Z kitaplarına da bakabilirsin. Onlarda zordur.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
palme alacaksan biyoloji ve kimyasını al palmenin en iyi feni biyoloji,çapın fizik fasikülünü de alabilirsin

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
palme alacaksan biyoloji ve kimyasını al palmenin en iyi feni biyoloji,çapın fizik fasikülünü de alabilirsin
Fizik için çap dışında önereceğin kitap var mıdır? Şimdilik Çap almayı düşünmüyorum.

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Fizik için çap dışında önereceğin kitap var mıdır? Şimdilik Çap almayı düşünmüyorum.
ben 10. sınıfta esen çözmüştüm galiba çapın fasikülünü bu sene almana gerek olmayabilir belki ama 11 de öneririm 12 de alma ama bence ayrıca çok zorlanmak istiyorsan aydın ve karaağaç'a bakabilirsin bakabilirsin (bunların 10. sınıfı var mı bilmiyorum ama)

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ben 10. sınıfta esen çözmüştüm galiba çapın fasikülünü bu sene almana gerek olmayabilir belki ama 11 de öneririm 12 de alma ama bence ayrıca çok zorlanmak istiyorsan aydın ve karaağaç'a bakabilirsin bakabilirsin (bunların 10. sınıfı var mı bilmiyorum ama)
Teşekkür ederim önerin için. Paragraf kitabı olarak ne önerirsin?

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim önerin için. Paragraf kitabı olarak ne önerirsin?
paragraf olarak bir kitap öneremem ama ben senin yerinde olsam bulduğum her kaynağı çözerdim gir kitapçıya mesela al bitane paragraf kitabı (nego,madalyon,dörttedört,paragrafın ritmi bunlar aklıma gelenler) illa bu dediklerimi almana da gerek yok paragrafta zaten soru çeşidi diye bir şey yok pratik kazanman hızlı okuyup anlaman önemli bir de aldığın kitabın soruları ne çok uzun olsun ne çok kısa olsun zaten 12. sınıfa gelince hiç paragraf çözmeni önermem sadece türkçe denemesi çözmelisin çok daha faydasını görürsün bir de fides yayınları paragraf kitabı var o güzel bir kitaptı sarı bir kitap onu öneririm

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,144
Üyeler
140,603
Son üye