Neler Yeni

Öneri 1000-1500 e bt kulak içi önerisi

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
Bütçe
1500
Arkadaşlar sporda kulağımdan düşmeyecek, okulda laptobuma bağlayıp edit yaparken sarjının dayanacağı, mikrofon fazla önemli değil ama şarkı dinlemeninde keyif verdiği önerilerinize açığım. Piyasayı bilmiyorum eğer bu fiyata çer çöp varsa önerilerinize göre bütçemi zorlarım.

Gurkanpiro

80+ Gold
Arkadaşlar sporda kulağımdan düşmeyecek, okulda laptobuma bağlayıp edit yaparken sarjının dayanacağı, mikrofon fazla önemli değil ama şarkı dinlemeninde keyif verdiği önerilerinize açığım. Piyasayı bilmiyorum eğer bu fiyata çer çöp varsa önerilerinize göre bütçemi zorlarım.
telefonunuz ise samsung buds fe alın yada anker modellerı yada jbl e bakın

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonunuz ise samsung buds fe alın yada anker modellerı yada jbl e bakın
Telefonum xiaomi şu an hocam. Hali hazırda kulak üstü jbl 700bt var ama artık çekilmiyor. Samsung budslara bakayım bir öneriniz ile

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
anker r50 yada qny t13 bakılabılır
Sanırım anker 600tlye geliyor hocam. Bahsettiğim özellikleri karşılıyosa çok ucuzmuş gerçekten alınabilir. Ama daha üstü veya iyisi varsa onlarada bakabilirim hocam

Screenshot_2024-08-19-14-58-44-928_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

T13 te 570 e geliyor

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
t13 mikrofon kalitesi iyi bir inceleme izleyin
Mikrofon pek önemli değil benim için hocam. Ses kalitesi, şarkı zevki, sporda düşmemesi ve sarj önemli video editlemeleri için

Ailemde airpods 2 prosu falan olan var ama çok cezbetmşyor beni mikrofonları hocam

O yüzden siz diyorsanız bu özellikelre bunları alabilirsin diye direkt alayım hocam

pallass

80+
Huawei freebuds se2 kullanıyorum. Silikonsuz model ve ses kalitesi gayet yeterli. Kulağımdan hiç düşmedi. Simdi fiyati ne bilmiyorum ama tavsiye ederim.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
Huawei freebuds se2 kullanıyorum. Silikonsuz model ve ses kalitesi gayet yeterli. Kulağımdan hiç düşmedi. Simdi fiyati ne bilmiyorum ama tavsiye ederim.
845 e düşüyor bu da çok uygunmuş hocam. Şimdi squat vb. Egzersizlerde ağır kilo girince düşer mi korkusu var bende ama siz yok diyosanız bunu da ekledim incelemeye. Sarjı kaç saat gidiyor ve bassları nasıl hocam?

pallass

80+
845 e düşüyor bu da çok uygunmuş hocam. Şimdi squat vb. Egzersizlerde ağır kilo girince düşer mi korkusu var bende ama siz yok diyosanız bunu da ekledim incelemeye. Sarjı kaç saat gidiyor ve bassları nasıl hocam?
Bana göre hepsi yeterli seviyede. Teknik konularda hiç ölçüm yapmadım ama tavsiye ederim. Bu tarz şeylere çok yatırım yapmak mantıklı değil iyi bir gelir düzeyiniz yoksa.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
Bana göre hepsi yeterli seviyede. Teknik konularda hiç ölçüm yapmadım ama tavsiye ederim. Bu tarz şeylere çok yatırım yapmak mantıklı değil iyi bir gelir düzeyiniz yoksa.
Hocam peki bunların bazıları kulağa uzun geliyor diyelim. Galaxy Buds 2 Hakkında ne düşünürsünüz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet

Sonuna kadar hem şarj olsun hem de ses olarak sevdiğim parasını sonuna kadar hak eden f/p kulaklığı Kulaktan düşmez mikrofon kötü değil ama çok iyi de diyemem
Elite 10 a geçtim gene de yedeğimde her zaman yanımda tutarım

Top Bottom