Neler Yeni

1000-1500TL civarı hava üfleme makinesi önerisi.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Bütçe
1500
Merhabalar. Bu zamana kadar sistemimi elimden geldiğince saç kurutma makinesini soğuk ayara alarak tozlarını almaya uğraşıyorum.
Ancak, makinenin üfleme gücü malum biraz düşük olduğundan, fanların ve diğer parçaların arka köşelerinde kalan, uzanamadığım yerlerin tozlarını kolay kolay alamıyorum.
Sırf temizlemek için de fanları vs. komple söküp takmakla falan da uğraşmak istemiyorum.

Bu sebeple pek bilmediğimden ötürü 1000-1500 TL civarı, bilgisayarımı güzelce temizleyebilmem adına, üfleme gücü iyi bir hava üfleme makinesi arıyorum.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
İyi forumlar.

NOT: Aradığım ürün ile ilgili konu açarken, başlığını seçmekte kararsız kaldığımdan ötürü bu başlıktan açtım. Yanlış başlık altında konu açmışsam özür dilerim.

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA

Şu an kullanıyorum aşırı memnunum tavsiye ederim üstüne koyup alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

istersen bu da var farkı aradaki w değeri o kadar

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Peki aşırı sesli çalışıyor mu hocam ?

120 TL fark bir şey değil ama aradaki 150W power üfleme gücü olarak önem arz eder sanırım. Aradaki 120TL farkı ödeyip 800W olanı alabilirim, ama az öncede sormuştum çok sesli çalışıyor mu cihaz acaba?

Son düzenleme:

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Kademeli ayari var bunlarin, ama son kademede baya ses cikarir.
Peki ben ilk kez bu cihazdan alıp kullanıcam, ne az hava üflesin ne çok ses çıkarsın, hangi kademe kullanmamı önerirsiniz PC temizlerken ?

hikoo

80+ Bronze
Hocam toz birikimi zaten anormal guc istemez, 1 dakikada tum kasa temizlenir zaten bunlarla, fazla kurcalayip detayli temizlik yapacaksaniz teker teke sokmeniz lazim zaten sistemi. Dolayisiyla orta gucte genel tutun o kadar.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Hocam toz birikimi zaten anormal guc istemez, 1 dakikada tum kasa temizlenir zaten bunlarla, fazla kurcalayip detayli temizlik yapacaksaniz teker teke sokmeniz lazim zaten sistemi. Dolayisiyla orta gucte genel tutun o kadar.
Verdiğiniz bilgiler ve öneriler için çok teşekkür ederim. ^^

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
evet kademeli hocam ve biraz gürültülü olduğu söylenebilir, ben 3/4 kademede kullanıyorum. ekleyecek olursam biraz ağır bir makinedir tam kaç kg falan bilmiyorum ama ağır hissettiriyor. (yada ben çok güçsüzüm : D)

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
evet kademeli hocam ve biraz gürültülü olduğu söylenebilir, ben 3/4 kademede kullanıyorum. ekleyecek olursam biraz ağır bir makinedir tam kaç kg falan bilmiyorum ama ağır hissettiriyor. (yada ben çok güçsüzüm : D)
Bende güçlü biri değilim ama işimi görsün yeterki hallolur bir şekilde :D Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,422
Üyeler
156,328
Son üye
xDuezyYT
Top Bottom