Neler Yeni

1000-2000 Tl civarı razer kulaklık önerisi

Xrealzy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Can Dilek
Awmde gördüm (blackshark white) gördüm awde 1.500k gördüm ve yayıncılarda bunu kullandığını gördüm size almalıyım sizi önerileriniz nedir?

Jon Snow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yasin
Awmde gördüm (blackshark white) gördüm awde 1.500k gördüm ve yayıncılarda bunu kullandığını gördüm size almalıyım sizi önerileriniz nedir?
razer istiyorsanız çokta fazla alternatifiniz yok ben vxe v1 i bakmanızı tavsiye ederim uygun fiyatlı kablosuz kulaklık youtubetan 1-2 videosunu izlerseniz sizin için daha iyi olur

Dahası  
razer istiyorsanız çokta fazla alternatifiniz yok ben vxe v1 i bakmanızı tavsiye ederim uygun fiyatlı kablosuz kulaklık youtubetan 1-2 videosunu izlerseniz sizin için daha iyi olur
ben de listeye ekledim usta ben Logitech g435 almayı planlıyordum ama bu baya iyi bir alternatifi . Sağolun.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
Furkan Görür
Öneririm indirimde şuan.
Bu ürün için şöyle yorum gördüm. Paralı uygulaması varmış

“Aşırı pahalı, fiyatını hak etmeyen bir ürün. 7.1 özelliği ücretsiz evet, ama asıl programı THX spatial Audio o da 20$, sesi daha kaliteli yapıyor. oyun içinde ücretsiz verilen 7.1 özelliğini kullandığın zaman ses alamıyorsun. bunu alacağınıza usbli ses kartlı olanı alın. bu para bu ürüne verilmez, kullandım iade edeceğim.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,018
İsim
eren kılıçoğlu
Bu ürün için şöyle yorum gördüm. Paralı uygulaması varmış

“Aşırı pahalı, fiyatını hak etmeyen bir ürün. 7.1 özelliği ücretsiz evet, ama asıl programı THX spatial Audio o da 20$, sesi daha kaliteli yapıyor. oyun içinde ücretsiz verilen 7.1 özelliğini kullandığın zaman ses alamıyorsun. bunu alacağınıza usbli ses kartlı olanı alın. bu para bu ürüne verilmez, kullandım iade edeceğim.
Dediğinizi bilmiyorum ama fiyatına göre iyi hocam indirimde şuan kullananlar memnun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,423
Üyeler
147,131
Son üye
İbrahim055
Top Bottom