Neler Yeni

1000 TL (max 1400) PC Mikrofon Önerisi

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Enes Altunışık
Bütçe
1400
Selamlar. 1000 veya max 1400 tl bütçeyle pc'de kullanmalık Mikrofon önerisi rica ediyorum. Rica edersem bilgisi olan herkes fikir verebilirse sevinirim. Bu fiyat aralığındaki en iyi ürünü almak istiyorum. Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cengiz Balkiraz

Eğer bütçeni bir tık daha arttırabilirsen ya da indirim beklersen bu mikrofon güzeldir. Şuan bunu kullanıyorum. İdefix'i duymuştum ama güvenilir mi bilmiyorum sen yine de araştır.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Yaka mikrofonu seviyorsan boya M1 alabilirsin fiyatı 400 TL civarı performansı hyperx quadcast'e yakın fark çok anlaşılmaz

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Enes Altunışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaka mikrofonu seviyorsan boya M1 alabilirsin fiyatı 400 TL civarı performansı hyperx quadcast'e yakın fark çok anlaşılmaz
Bu bütçede alabileceğim en iyi mikrofon diyebilir misin?

Eğer bütçeni bir tık daha arttırabilirsen ya da indirim beklersen bu mikrofon güzeldir. Şuan bunu kullanıyorum. İdefix'i duymuştum ama güvenilir mi bilmiyorum sen yine de araştır.
Araştıracağım. Öneri için teşekkürler.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Bu bütçede alabileceğim en iyi mikrofon diyebilir misin?

Araştıracağım. Öneri için teşekkürler.
Yani 1000 lira vereceğin bir mikrofon ile aynı hatta daha iyi bir performans alacaksın ve yer olarak bir alan kaplamayacak fiyatının 400 TL olmasını söylemiyorum bile mükemmel bir şey onur Naci Öztürklerin videosunu izleyin 3-4 bin liralık hyperx quadcast mikrofon ile karşılaştırma yapıyor aradaki fark cidden çok az

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Enes Altunışık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

vatanda biraz daha ucuz gibi. Bu fiyata en iyisi midir hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani 1000 lira vereceğin bir mikrofon ile aynı hatta daha iyi bir performans alacaksın ve yer olarak bir alan kaplamayacak fiyatının 400 TL olmasını söylemiyorum bile mükemmel bir şey onur Naci Öztürklerin videosunu izleyin 3-4 bin liralık hyperx quadcast mikrofon ile karşılaştırma yapıyor aradaki fark cidden çok az
Videoyu izleyeceğim. Önerin için teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Cengiz Balkiraz
Ben 1100 TL gibi bir fiyata göre almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Araştırdığımda bu fiyat bandında bu vardı, evet. Bence bu iyidir. Ama yanlış yönlendirmek istemem. Belki güzel indirim olan bir model vardır. Birkaç kişinin daha fikrini almanı öneririm. (Ben olsam yine bunu alırdım galiba.)

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Mesaj otomatik birleştirildi:

Videoyu izleyeceğim. Önerin için teşekkürler.
Bişey değil

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Eğer biraz daha çıkıyorsan ikinci el veya sıfır fifine a6 falan alabilirsin çok kaliteli mikrofon

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678
İsim
Enes Altunışık

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
678