Neler Yeni

1000 TL'ye kadar kasa önerisi(PSU'suz)

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar
Merhaba dostlar,başlıkta gördüğünüz gibi 1000 TL'yi geçmeyecek PSU'suz kasa önerir misiniz?Görüntü çok önemli değil çok iyi hava almasını istiyorum.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Battlecruiser öneririm, hava almıyor gibi gözükebilir ama öndeki panel ile fanların arasında 2 cm boşluk var, yeterince hava alıyor.
Yani önü MESH olmayan kasaların çok iyi hava aldığını düşünmüyorum.Önü mesh olan modelleri tercih ederim.Teşekkürler.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
Yani önü MESH olmayan kasaların çok iyi hava aldığını düşünmüyorum.Önü mesh olan modelleri tercih ederim.Teşekkürler.
O zaman Airhawk Duo öneririm, bütçenin altında evet ama öndeki 2 adet 200 mm fanlar görevini iyi yerine getiriyor.
Kasanın da kendi kontrolcüsü gayet iyi. Normalde fanların konnektörleri farklı ama kontrolcüden ayrı bir PWM kablosu çıkıyor, bu sayede fanlar kontrolcüden güç alıyor ama hız kontrolü anakarttan yapılabiliyor.

SiHoutte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Naif Abdulkadir Şaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum önü Mesh olmayıp iyi olan kasalar var. Battlecrusier öneririm ben de.
Ben tercih etmiyorum teşekkürler.Eğer Mesh bir kasa önerirseniz tercih edebilrim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman Airhawk Duo öneririm, bütçenin altında evet ama öndeki 2 adet 200 mm fanlar görevini iyi yerine getiriyor.
Kasanın da kendi kontrolcüsü gayet iyi. Normalde fanların konnektörleri farklı ama kontrolcüden ayrı bir PWM kablosu çıkıyor, bu sayede fanlar kontrolcüden güç alıyor ama hız kontrolü anakarttan yapılabiliyor.
Airhawk duo'yu da çok duydum bir kaç araştırma yapıp almayı düşünüyorum tavsiyeni de dikkate alarak sanırım bunu alacağım teşekkür ederim.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İCUE 220T var ona da bakabilirsiniz. İCUE yazılımı ile bir çok stil var fanlarda. Hem iyi hava alıyor. Düşünebilirsiniz.

crazyreign

80+ Titanium
En İyi Cevap
80
Dahası  
Reaksiyon skoru
38,601
İsim
Hayalet
İlgilendiği Kategoriler
fotoşop
İCUE 220T var ona da bakabilirsiniz. İCUE yazılımı ile bir çok stil var fanlarda. Hem iyi hava alıyor. Düşünebilirsiniz.
Tek sıkıntısı küçük olması, ekran kartı uzunluk desteği de küçücük.
RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO var bende, iCUE 220T kasam olsa takamam, sığmaz çünkü :D.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Tek sıkıntısı küçük olması, ekran kartı uzunluk desteği de küçücük.
RTX 2070 SUPER GAMING X TRIO var bende, iCUE 220T kasam olsa takamam, sığmaz çünkü :D.
Bende RTX 2070 Super Windforce var sığdı vallaha eve geldiğinde çok şaşırdım bu kasa nasıl bu kadar küçük olur diye. :D

Ama küçük olması da biraz tatlılık katıyor.

Berat Gazi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Berat Gazi Yurtseven
Abdullah abide bu kasayı kullanıyor

Top Bottom