Neler Yeni

Çözüldü✓ 10000/11000 TL bilgisayar önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammed nuh
Bütçe
10500
Merhabalar benim babam bu ayın sonuna doğru bana bir pc alıcak ve banada ne alıcağını seç dedi yaklaşık 10000 10500 11000 tl gibi bir bütçemiz var fakat monitör klavye fare gibi ekipmanlarımda yok o yüzden her şey dahil bir sistem arıyorum. biliyorum bu bütçeyle her şey dahil sistem bulmak çok zor monitör fiyatları çok pahlı klavye mouse halledilir ama diğer bileşenler aşırı pahlaı durumda. çok ahım şahım bir pc istemiyorum rx6400 veya rx6500 bile fazlasıyla yeter işlemci olarakta ryzen 3 3100 yeterlidir bana zaten oynuycağım oyunları karşılıyor bu ekran kartı ve işlemci fakat fiyatlar çok allak bullak dün 800 lira olan şey bugun 1200 lira o yüzden bu ay sonuna doğru nasıl bir fiyat çıkar bilmiyorum ama. birde ayrıca bilgisayarı internetten almak istemiyorum bir mağzadan toplamak daha iyi olucaktır. şişlide oturuyorum bu civarda pek mağza yok atom bilişim falan var ama oda çok kötü diyolar sizce doğrumudur atom bilişimden pc toplıyabilirmiyim? sıkıntı çıkarmı? neyse yani kısacası bana yeticek kadar bir pc istiyorum fakat nasıl yapıcağımı bilmiyorum. daha öncede bir sürü konu açtım fakat bazıları 11 k ya hiçbirşey alınmaz diyor bazıları ise biraz beklersen 3060 ti ylı sistem alabilirsin diyor hiçbirşey anlamadım bana görede az bir para fakat dediğim gibi çokta bir beklentim yok. neyse lafı çok uzattım işi Profesyonellere bırakıyorum.

fahrettinaga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
815
İsim
fahret yukas
bu ikisi butceyi asar ama siddetle tavsiye ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ikisi butceyi asar ama siddetle tavsiye ederim
monitor olarak g sync yaziyordu ama sitede freesync yaziyor bir arastirmani oneririm

Top Bottom