Neler Yeni

10000 TL Telefon Önerisi

kachow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk Engin
Yakın zamanda emektar j7 pro'mu kaybettiğim için yeni bir telefon arıyorum. Bütçem 10000TL civarı ve çok yükseleceğini sanmıyorum. Benim için önemli olan Kamera ve Ekran çok nadir oyun oynayan birisiyimdir. 2.el'e biraz daha yatkınım ama 0 da olabilir. Hangi telefonu önerirsiniz?

SpeedCar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
988
İsim
Eymen Gürel
Yakın zamanda emektar j7 pro'mu kaybettiğim için yeni bir telefon arıyorum. Bütçem 10000TL civarı ve çok yükseleceğini sanmıyorum. Benim için önemli olan Kamera ve Ekran çok nadir oyun oynayan birisiyimdir. 2.el'e biraz daha yatkınım ama 0 da olabilir. Hangi telefonu önerirsiniz?
2. el 21FE bulabilirseniz güzel cihaz.
Sıfır A25.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
306
İsim
Mustafa tsn
YD xioamilerde düşünebilirsin

amuhtar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet
Mi11 t onnurama cihaz yd al 5 6 k ya bulursun temiz

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Ömür
Samsung m34 yada samsung a25

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Mi11 t onnurama cihaz yd al 5 6 k ya bulursun temiz
hocam bu yd telleri telefoncudan alınca imeisi ne kadar sürüyor bi bilginiz var mı ? yani kaç ay kullanabilirim benim eski tel yd idi ama imei asla gitmiyodu kendim gidip almadım ama kuzenimden almıştım

amuhtar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Ahmet
hocam bu yd telleri telefoncudan alınca imeisi ne kadar sürüyor bi bilginiz var mı ? yani kaç ay kullanabilirim benim eski tel yd idi ama imei asla gitmiyodu kendim gidip almadım ama kuzenimden almıştım
Hocam mesela 11 t ye atilan imei hic gitmez telefonu guncellemedikce
Zaten 11 t nin üstü cihazlara imei atilmiyor anakarttan islem yapiyorlar oyuzden riskli is ama 11 t ve dengi cihazlar yazilimla imei atiliyo ben duan kullanfigim telefon 11 t kendim getirdim iraktan

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Hocam mesela 11 t ye atilan imei hic gitmez telefonu guncellemedikce
Zaten 11 t nin üstü cihazlara imei atilmiyor anakarttan islem yapiyorlar oyuzden riskli is ama 11 t ve dengi cihazlar yazilimla imei atiliyo ben duan kullanfigim telefon 11 t kendim getirdim iraktan
hocam yani kendim gitsem telefoncudan 11t alsam (ki böyle bir planım var) güncellemedikçe imeisi gitmez dimi ama rom falanda atamam (stok romları pek sevmiyorum)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
978,626
Üyeler
154,773
Son üye
trevorphilips