Neler Yeni

1000tl Bütce ile 2. el Telefon Önerisi.

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert
Bütçe
1000
arkadaşlar 1000tl bütcem var, 2. el telefon bakıyorum.
1000tl bütce ile 2. el hangi telefonları önerirdiniz acaba?
Pek oyun falan oynamam sosyal medya ile çok ilgileniyorum, kamerası çok önemli değil. İlk önceliğim sosyal medyada ve arayüzde bana sıkıntı çıkartmasın performansı olabildiğince iyi olsun istiyorum , bunlara göre önerebileceğiniz telefonlar hangileridir acaba?
Şimdiden teşekkür ediyorum

Shia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Sema
İlgilendiği Kategoriler
Genellikle 🐱
Ben letgodan aldım iki sahibinden de olabilir sonuçta temiz ise her yerden alınır. Mahalle telefoncularda bile vardır ama kâr koyuyorlar ondan alma mahalle telefoncularindan

şahin doğan

80+ Platinum
s7 öneririm redmi 7 önermiş bir arkadaş ama redmi 7 yerine s7 çok daha iyi her yönden

Hyaena

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben letgodan aldım iki sahibinden de olabilir sonuçta temiz ise her yerden alınır. Mahalle telefoncularda bile vardır ama kâr koyuyorlar ondan alma mahalle telefoncularindan
Yaşım biraz küçük o yüzden soruyorum kusura bakmayın .D
letgo, sahibinden gibi yerlerde kargo ile teslimat var mıdır acaba? bulunduğum bölgede arama yaptığımda çok az telefon çıkıyor da.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shia

şahin doğan

80+ Platinum
Yaşım biraz küçük o yüzden soruyorum kusura bakmayın .D
letgo, sahibinden gibi yerlerde kargo ile teslimat var mıdır acaba? bulunduğum bölgede arama yaptığımda çok az telefon çıkıyor da.
sahibinden de param güvende var letgo yu bilmiyorum

En İyi Cevap
3
anladım peki bir sorum olacak hangi platform üzerinden satın almamı önerirdiniz?
Eğer bulunduğunuz il küçük bir il değilse elden bulunduğunuz ilçeden sahibinden veya letgodan bakın. Elden alma şansınız yoksa Sahibinden param güvende veya dolap üzerinden alın. Telefon olarak bir şey öneremem çünkü 1000tl bütçede telefon bulmak zor. Bulduklarınızı buraya atarsanız artı ve eksilerini söyleyebiliriz.

şahin doğan

80+ Platinum
Top Bottom