Neler Yeni

100k-120k cross motor önerir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet şahsuvaroğlu
Instagram
Shvsamet
Arkadaslar herkese merhaba 100k-120k arası sıfır veya ikinci el sağlam üzmeyecek fp Cross tipi motosiklet almak istiyorum boyum 190 olduğu içi sadece cross tercih ediyorum önerdiğiniz markalar varmıdır ben RKS XVR250 düşünüyordum fakat kullanıcı yorumları cidden beni caydırdı f/p önerilerinizi bekliyorum

GirayHan

80+ Gold
Arkadaslar herkese merhaba 100k-120k arası sıfır veya ikinci el sağlam üzmeyecek fp Cross tipi motosiklet almak istiyorum boyum 190 olduğu içi sadece cross tercih ediyorum önerdiğiniz markalar varmıdır ben RKS XVR250 düşünüyordum fakat kullanıcı yorumları cidden beni caydırdı f/p önerilerinizi bekliyorum
XPulse 200 varken çinlilerin yüzüne bakılmaz.

1713121365011.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet şahsuvaroğlu
Instagram
Shvsamet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

GirayHan

80+ Gold
Hocam üzmez dimi
1.90 boyum var. bu tarz bir şey almak istesem bu fiyatlarda alacağım tek model bu olurdu.

üzmez.

hero'nun geçmişini araştırırsan ne demek istediğimi neden çinli yerine önerdiğimi anlayacaksın :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet şahsuvaroğlu
Instagram
Shvsamet
1.90 boyum var. bu tarz bir şey almak istesem bu fiyatlarda alacağım tek model bu olurdu.

üzmez.

hero'nun geçmişini araştırırsan ne demek istediğimi neden çinli yerine önerdiğimi anlayacaksın :)
tamamdır teşekkürler fakat biraz yüksek ve endurodansa daha cross görünümlü birşeyler istiyorum örnek vermek gerekirse RKS XVR250 tipi istediğim uzunluk yükseklik ve tasarım olarak bana hitap ediyor fakat RKS yane işte çok söze gerek yok :d daha 3K km yapmadan dökülmeye başlarsa üzülürüm tabii ki verdiğiniz öneriyide dikkate aldım ve araştırıcam ama anlattığım tarzda ve sağlam bu fiyata motor bulma imkanım varmı yok ise yarın xpulse bana hayırlı olsun :)

GirayHan

80+ Gold
tamamdır teşekkürler fakat biraz yüksek ve endurodansa daha cross görünümlü birşeyler istiyorum örnek vermek gerekirse RKS XVR250 tipi istediğim uzunluk yükseklik ve tasarım olarak bana hitap ediyor fakat RKS yane işte çok söze gerek yok :d daha 3K km yapmadan dökülmeye başlarsa üzülürüm tabii ki verdiğiniz öneriyide dikkate aldım ve araştırıcam ama anlattığım tarzda ve sağlam bu fiyata motor bulma imkanım varmı yok ise yarın xpulse bana hayırlı olsun :)
ikimizin de 1.90 boyu var sana önerdiğim hero'yu kullandım daha önce tam bizlik desem yeridir cross kadar yüksek. ayrıca daha önce hero thriller marka motorum da oldu. 5 yıl garanti veren tek firmadır hero. Çinlilere kesinlikle para bayılmaya gerek yok. belli km'den sonra dökülmeye başlar cross'ları cross'a giriyorsan gasgas alacaksın yada husqvarna alacaksın onların da parası malum. cross dediğin motorun şasesinden tut tüm parçaları tank gibi sağlam olmalıdır çinliler bu paraya ne kadar sağlam cross üretebilir sence ? zaten şehir içi kullanacak isen cross motor seni mahfeder yolda. sele dar lastikler off road viraj kaabiliyeti düşük rüzgar dirençi aşırı zayıf yağmurda çamurda asvaltta kayma durumu da üste başa yağmur çamur sıçratması da cabası benzin deposu küçük vb vb uzar gider... cross motorlar bana göre off road arazide kullanılacak motor türleridir. atıyorum bir motorun vardır yanına da eğlencesine cross alırsın. 1. motor olarak cross tercih edilmemelidir. ama param var cross alır supermoto'ya çeviririm dersen orası da ayrı bi zevk ayrı bir konu tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Samet şahsuvaroğlu
Instagram
Shvsamet
ikimizin de 1.90 boyu var sana önerdiğim hero'yu kullandım daha önce tam bizlik desem yeridir cross kadar yüksek. ayrıca daha önce hero thriller marka motorum da oldu. 5 yıl garanti veren tek firmadır hero. Çinlilere kesinlikle para bayılmaya gerek yok. belli km'den sonra dökülmeye başlar cross'ları cross'a giriyorsan gasgas alacaksın yada husqvarna alacaksın onların da parası malum. cross dediğin motorun şasesinden tut tüm parçaları tank gibi sağlam olmalıdır çinliler bu paraya ne kadar sağlam cross üretebilir sence ? zaten şehir içi kullanacak isen cross motor seni mahfeder yolda. sele dar lastikler off road viraj kaabiliyeti düşük rüzgar dirençi aşırı zayıf yağmurda çamurda asvaltta kayma durumu da üste başa yağmur çamur sıçratması da cabası benzin deposu küçük vb vb uzar gider... cross motorlar bana göre off road arazide kullanılacak motor türleridir. atıyorum bir motorun vardır yanına da eğlencesine cross alırsın. 1. motor olarak cross tercih edilmemelidir. ama param var cross alır supermoto'ya çeviririm dersen orası da ayrı bi zevk ayrı bir konu
daha önce mt07 sahibiydim sonra cb250r kullanmaya basladım sonrasında ise bazı sebeplerden dolayı satmak zorunda kaldım büyük düşüşdeyim :) şimdi ise cross deneyimlemek istedim az da olsa bi 5K-10K km sürüp satıp tekrar naked dan devam edicem he baktım cross hoşuma gitti işte o zaman tercihimi yamaha veya honda dan yana kullanırım o yüzden diyorum çinli beni 5k km idare eder mi? he etti diyelim satabilecekmiyim ben xpulse alsam bile en fazla yapacağım max 10k km bilmiyorum şu sıralar büyük bi çinli motosiklet akını var ve bu gerçekten kafa karıştırıcı not: yaza motorsuz girmek istemiyorum ve bütçem de bu :(

GirayHan

80+ Gold
daha önce mt07 sahibiydim sonra cb250r kullanmaya basladım sonrasında ise bazı sebeplerden dolayı satmak zorunda kaldım büyük düşüşdeyim :) şimdi ise cross deneyimlemek istedim az da olsa bi 5K-10K km sürüp satıp tekrar naked dan devam edicem he baktım cross hoşuma gitti işte o zaman tercihimi yamaha veya honda dan yana kullanırım o yüzden diyorum çinli beni 5k km idare eder mi? he etti diyelim satabilecekmiyim ben xpulse alsam bile en fazla yapacağım max 10k km bilmiyorum şu sıralar büyük bi çinli motosiklet akını var ve bu gerçekten kafa karıştırıcı
mt07'den rks çinliye de düşülmez :) 5k götürür neden götürmesin. mesele verdiğin paranın karşılığını alabilecek misin alamayacak mısın önemli olan bu. ikinci olarak satarken de ne kadar zarar edebileceğin konusu var 2. el piyasası var birde. hero'yu hemen satarsın fakat bahsettiğin modelde alıcı kısıtlı olacak bu da bir gerçek. çinli motosiklet akımı şu yüzden var.

ucuza ucuz motor yaptıkları için. :)

yoksa parası olan yada 2. el japona yeten birinin gidip cf moto rks falan alacağını düşünmüyorum. alıyorsa da motordan anlamıyordur bence. konu meclisten dışarı.

murpabsar

80+
2. el araç tamamen kumar gibi bişey. Artık rislone ve bor katkısı gibi ürünlerle motordaki çatlak bile tıkanıyor ve 5-10 bin km kadar farkedilmiyor . Yani motor parası kadar masraf çıkabiliyor. O nedenle sıfır araç bakmanızı öneririm çünkü türkiyede yaşıyoruz japonyada değil. Japonyadaki usta ile türkiyedeki usta arasında fark var, japonyadaki servislerle türkiyedeki servisler arasında da fark var ... Sıfır araç alırsanız en azından 10 yıl boyunca karşınızda muhatabınız olur hukuken

Xpulse öneririm adamlar hmalaya dağlarını geçiyorlar youtube da videoları var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,579
Üyeler
151,576
Son üye
Emre55-SS
Top Bottom