Neler Yeni

Çözüldü✓ 1080p 60-/-30FPS Neredeyse Kayıpsız Ekran Paylaşımı..!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada yazdığım Gibi 1080p 60-/30FPS Neredeyse Kayıpsız Vede Ücretsiz Bir Biçimde Ekran Paylaşmak İstiyorum.. Ama Genel Olarak Discord Gibi Ücretli Oluyor Gördüğüm Kadarıyla.. Bundan Dolayı Sizlere Sormak İstedim Bildiğiniz Bir Yöntem Varmıdır Diyerekten..
Keza Ekran Paylaşımı İçin OBS Sanal Kamerayı Paylaşacağım Diyebilirim.. Ve Paylaştığım PC'de Kayıt Almak İçin Kullanacağım..
Neden Kendi PC'in Üzerinde Kayıt Almıyorsun Derseniz Malesef Sistem Yetersiz.. Hem Oyun Hem Yayın Hem Kayıt Yapamıyor Rx550 4gb + i5 2500 İkilisi Malesefkine..

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Discord takviye basılmış sunucularda izin veriyor HD yayınlara bulursun illa öyle bir sunucu.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Yasin Uzun
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada yazdığım Gibi 1080p 60-/30FPS Neredeyse Kayıpsız Vede Ücretsiz Bir Biçimde Ekran Paylaşmak İstiyorum.. Ama Genel Olarak Discord Gibi Ücretli Oluyor Gördüğüm Kadarıyla.. Bundan Dolayı Sizlere Sormak İstedim Bildiğiniz Bir Yöntem Varmıdır Diyerekten..
Keza Ekran Paylaşımı İçin OBS Sanal Kamerayı Paylaşacağım Diyebilirim.. Ve Paylaştığım PC'de Kayıt Almak İçin Kullanacağım..
Neden Kendi PC'in Üzerinde Kayıt Almıyorsun Derseniz Malesef Sistem Yetersiz.. Hem Oyun Hem Yayın Hem Kayıt Yapamıyor Rx550 4gb + i5 2500 İkilisi Malesefkine..
valorant dc sunucusuna girelibirsin ordaki odalarda 1440 p 60 fps e kadar yapabiliyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valorant dc sunucusuna girelibirsin ordaki odalarda 1440 p 60 fps e kadar yapabiliyorsun
Ama Onda Da Odaya Biri Girince Seslere Dahil Olacak..
Windows Uzak Masa Üstü Gibisinden Ekran Paylaşabileceğim Bir Durum Var Mı Acaba..?! Sonuç Olarak Aynı Ağ İçerisinde Bu Cihazlar.
Yayın Yaptığım Ve Oyun Oynadığım PC 2 Ekran Bir Antika Kasa Ve Gelen Görüntü Ve Ses Paylaşımını Alıp Kayıt Edeceğim Cihaz Laptop..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Extradan Bİr Sorum Olacak OBS'de Kayıt Kısmında Yayın Ayarlarını Kullan Desek Extra 1 Performans Kaybı Yaşanır Mı Şimdilerde Olduğu Gibi Yoksa Aynı Performansda Devam Mı Eder..?!

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Yasin Uzun
Ama Onda Da Odaya Biri Girince Seslere Dahil Olacak..
Windows Uzak Masa Üstü Gibisinden Ekran Paylaşabileceğim Bir Durum Var Mı Acaba..?! Sonuç Olarak Aynı Ağ İçerisinde Bu Cihazlar.
Yayın Yaptığım Ve Oyun Oynadığım PC 2 Ekran Bir Antika Kasa Ve Gelen Görüntü Ve Ses Paylaşımını Alıp Kayıt Edeceğim Cihaz Laptop..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Extradan Bİr Sorum Olacak OBS'de Kayıt Kısmında Yayın Ayarlarını Kullan Desek Extra 1 Performans Kaybı Yaşanır Mı Şimdilerde Olduğu Gibi Yoksa Aynı Performansda Devam Mı Eder..?!
obs malesef fps düşürüyor bende neredeyse hiç düşürmedi güçlü bir bilgisayar ama sizde bilemiyorum ciddi düşüş olabilir ama yine de deneyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
obs malesef fps düşürüyor bende neredeyse hiç düşürmedi güçlü bir bilgisayar ama sizde bilemiyorum ciddi düşüş olabilir ama yine de deneyin
NDI Diye Bişey Varmış OBS'de O Nasıl Bişey Biliyormusunuz Ve İşe Yarar Mı İyi Olur Mu Fazlasıyla..?!

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Necip5270392
Hocam(lar)..
Sorunumu Kısmen Çözdüm Diyebilirim..
Keza İzlediğim Ve İzleyeceğim 2 Yol Var..

1.Yol-) Oyunu Harici GPU Olmayan Laptopuma İndirip Steam Link Üzerinden Oynatıyorum.. Böylelikle Yayın Ve Kayıdı Ana PC Üzerinde Yapabiliyorum..

2.Yol-) OBS NDI Eklentisini Kullanarak Oyunu Ana PC Üzerinde Oynayıp, Yayınını Yapıyorum.. Böylelikle NDI Eklentisi İle De Main Asset'i Laptop'a Yansıtıp Oradaki OBS İle Kayıt Alabiliyorum..

İsterseniz Sabitleyin Üste, Benim Gibi Hobiciler Bakabilir.. Yada Merak Edenler.!

Top Bottom