Neler Yeni

1080p monitorde darbogaz konusu

aercans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Ercan
Sistem bu, tamam illaki 1080p monitörde darboğaz yapacak eyvallah. Darboğaz yapsa bile gözle görülmeyecek, farkedilmeyecek düzeyde bile olsa benim için kafi. Öyle kasma veya donma yapar mı o kadar aman aman sizce yoksa gözle görülür bir problem yaşar mıyım? Gözle görülür, Farkedilmeyecek bir şeyse eğer ben razıyım buna. Nu arada monitör alienware 24.5 inç 1080p 500hz fast ıps 0.5 ms
Screenshot_20240912-215517_Chrome.jpg

Son düzenleme:

mrtuge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
mert uge
işlemci görevlerinde %35 fakat grafık kart yogunlugunda % 3 gıbı bır oranda darbogaz yapar

Reav

80+ Silver
Sistem bu, tamam illaki 1080p monitörde darboğaz yapacak eyvallah. Darboğaz yapsa bile gözle görülmeyecek, farkedilmeyecek düzeyde bile olsa benim için kafi. Öyle kasma veya donma yapar mı o kadar aman aman sizce yoksa gözle görülür bir problem yaşar mıyım? Gözle görülür,Alıntıyı görüntüle Farkedilmeyecek bir şeyse eğer ben razıyım buna.
Darboğaz %95 felan olmadığı sürece drop felan olmaz farkedilmez bile ki darboğaz olacağını sanmıyorum

aercans

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet Ercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci agır gorevlerde minik droplar gorebılırsın fakat grafık kartı agır ıslemlerde sorun yasamazsın
Yoğun olarak pubg steam oynayacağım, herhalde umarım sorun yaşamam

Top Bottom