Neler Yeni

10k - 11k arası sistem önerir misiniz?

EnesMayki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ENES YILDIRIM
Bütçe
11.500
Merhabalar arkadaşlar 10k-11k arası bütçem var hazır sistem tavsiyeniz ne olur

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnceleyebilirsin.

EnesMayki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ENES YILDIRIM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İnceleyebilirsin.
Alınmaya değermi sence biraz dahamı beklemeliyim

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Hocam 2 sistemde alınmaz bence fiyatları pahalı beklemekte fayda var

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Alınmaya değermi sence biraz dahamı beklemeliyim
günden güne her şey artıyor dostum önerileri dikkate alarak kısa sürede seçim yapman en sağlıklısı olur senin için

Hocam 2 sistemde alınmaz bence fiyatları pahalı beklemekte fayda var
haklısın kral ama düşmez bu saatten sonra 1 ayda aldığım sisteme 3000 TL zam geldi

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
günden güne her şey artıyor dostum önerileri dikkate alarak kısa sürede seçim yapman en sağlıklısı olur senin için

haklısın kral ama düşmez bu saatten sonra 1 ayda aldığım sisteme 3000 TL zam geldi
Hocam ben yt kanallarının sistemlerinden bahsediyorum örneğin GG6 veya Sinerji fenix gibi beklemek daha iyi olur 4,5 farklı yt kanalı var biliyorsunuzdur zaten

Hienfps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Adin Durgut
Alınmaya değermi ben pek anlamıyorum da aldığım zaman pişman olmak istemiyorum
Dostum o zaman amd ekran kartlarına ve amd işlemcilerine yönelmelisin aralarında fark yk neredeyse hatta amd daha bile iyi diyebilirim

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Dostum o zaman amd ekran kartlarına ve amd işlemcilerine yönelmelisin aralarında fark yk neredeyse hatta amd daha bile iyi diyebilirim
Bence de AMD Tercih Edilmeli Bu Fiyat Bandında RX Ekran Kartları En Mantıklıları Oluyor

Hocam ben yt kanallarının sistemlerinden bahsediyorum örneğin GG6 veya Sinerji fenix gibi beklemek daha iyi olur 4,5 farklı yt kanalı var biliyorsunuzdur zaten
Bu da bir kanalın sistemi zaten evet bahsettiğiniz diğer kanallar da sistem çıkarıyor çıkaracak fakat 10000 TL ye 1 ay önce 2060 çıkarıyorsa şu an 1650 çıkaracak diye düşünüyorum

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Bence de AMD Tercih Edilmeli Bu Fiyat Bandında RX Ekran Kartları En Mantıklıları Oluyor

Bu da bir kanalın sistemi zaten evet bahsettiğiniz diğer kanallar da sistem çıkarıyor çıkaracak fakat 10000 TL ye 1 ay önce 2060 çıkarıyorsa şu an 1650 çıkaracak diye düşünüyorum
Hocam 1660 çıkar diye tahmin ediyorum çünkü 2060 sistem çıktığında da zordu yayıncı çok zorlanmıştı sistem için gerçekten zorlanırsa 1660 çıkar bence dediğim gibi

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Hocam 1660 çıkar diye tahmin ediyorum çünkü 2060 sistem çıktığında da zordu yayıncı çok zorlanmıştı sistem için gerçekten zorlanırsa 1660 çıkar bence dediğim gibi
Çıkabilir Kesinlikle Hatta Çıkacaktır da Ama Yanındaki İşlemci de Sorun Olacak Biliyorsunuz AMD Ekran Kartları Nvidiaya Göre Çok Daha Makul Fiyatta Olduğu İçin İşlemciye de Biraz daha Bütçe Kalıyor

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Çıkabilir Kesinlikle Hatta Çıkacaktır da Ama Yanındaki İşlemci de Sorun Olacak Biliyorsunuz AMD Ekran Kartları Nvidiaya Göre Çok Daha Makul Fiyatta Olduğu İçin İşlemciye de Biraz daha Bütçe Kalıyor
6500 xt sistem de çıkabilir mesela 9.5k gibi fiyatlara çok fazla ihtimal var

Top Bottom