Neler Yeni

10k - 11k arası sistem önerir misiniz?

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
10800 e 6500xt sistem var onu önerdim zaten çıkıp çıkmayacağı kesin değil kumarı oynayıp oynamamak alıcıya kalmış tabi
Hocam o fiyata sizce ne kadar mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle verilemez o para 10k olsa belki düşünülür ama 10.8k fazla

artikyok

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Sercan Köktaş
Hocam o fiyata sizce ne kadar mantıklı

Kesinlikle verilemez o para 10k olsa belki düşünülür ama 10.8k fazla
gayet mantıklı 1 haftaya fiyatını farklı bulursun kral youtube kanallarının çıkardığı sistemlerde stok sorunu vs gibi şeylerle de uğraşman gerekiyor ayrıca dediğim gibi uyguna daha iyisi veya eşdeğerinin daha ucuzu çıkıp çıkmayacağı da muamma

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
gayet mantıklı 1 haftaya fiyatını farklı bulursun kral youtube kanallarının çıkardığı sistemlerde stok sorunu vs gibi şeylerle de uğraşman gerekiyor ayrıca dediğim gibi uyguna daha iyisi veya eşdeğerinin daha ucuzu çıkıp çıkmayacağı da muamma
Alıcının tercihine kalmış şahsen beklerdim ben

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
Acaba bayramdan sonramı alsam nasıl olur
Hocam ekran kartı fiyatları düşüyor bu aralar dolarda minik minik düşüşte bence bekleyin ama size kalmış ah'ınızı almak istemem

Ridvanakt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Rıdvan
Siz kafayı sıyırmışsınız gerçekten yorumlarınız tilt etti beni. 2 hafta önce dolar kuru 17-18’lerdeyken rtx2060 i3 11. Nesil pc çıkabildi. Şu anda dolar 1 TL civarı oynama yaptı. Bunu da geçin ekran kartları fiyatlarında son zamanlardaki btc gibi faktörlerden düşüşler gerçekleşiyor. Kendiniz rtx2060 i3’lü bir sistem rx6600’lü sistem toplarken 12/13k arası ediyor. Donanım arşivi pc hocası gibi kanallar bu sistemlerden birini yapması durumunda ortalama 10kya çıkacaktır bu pc’ler.

Ben kimseye al ya da alma diyemem ama kimseyi yanlış yönlerirmemeye, manüpüle edip sonrasında pişman ettirmeyin lütfen. Enty’i açan kardeşim, dediğim gibi 9-10k fiyatlara dediğim sistemler çıktı 2 hafta önce o günden bugüne güzel düşüşler oldu piyasada ufak da olsa. Bu nasıl değerlendirilebilir neler çıkar bilemem. Ama sistem çıkarsa max 1 haftaya çıkar, sanmıyorum 1 hafta sonra bu attıklarının bu fiyattan 1000 TL üzerine çıkabileceğini. Benim de aynı bütçem var ve almadım bunların hiçbirini, almam da. Bunlar seni mutlu edecek açıkçası benim nazarımda yeterince güçlü pc’ler değil. Ya bekle ya da üzerine biraz daha eklemeyi düşünüp daha uzun ömürlü ekran kartına sahip, işlemciye sahip bir pc almanı tavsiye ederim

Top Bottom