Neler Yeni

110.000 TL Araba Tavsiyesi

rookie27

80+ Gold
Birde teneke diyorsun ya harbiden insanın gülesi geliyor
Sen beğenmedin diye peugeot markasının tüm araçlarını ülkeden kaldıralım olur mu?
Peugeot mu teneke dedim 301 mi teneke dedim anlamada problem var sanırım ?
Yeni 508 ve ya 3008 olsa şiddetle önerirdim.
301 alınacak son araç deli gibi titriyor ayrıca dizeli.

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Fiat, Renault, Citroen, Peugeot falan bir yana japon kalitesi tartışılmaz.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Peugeot mu teneke dedim 301 mi teneke dedim anlamada problem var sanırım ?
Yeni 508 ve ya 3008 olsa şiddetle önerirdim.
301 alınacak son araç deli gibi titriyor ayrıca dizeli.
Anlamamda sorun yok senin beğenmedin diye salladığın aracın markasını söyledim
Her markanın giriş seviyesi arabası var
Volan güzel taşlanmadıysa araba sirkeler normal yani
Benim bindiğim 301lerde hiç öyle abartı bir titreme yoktu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiat, Renault, Citroen, Peugeot falan bir yana japon kalitesi tartışılmaz.
Yormaz arabalar
Alınabilir. Ama şu baya oynanmış olan var en baştaki ilan o harici ben gider bakardım

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir

Bieshala

80+ Bronze
Renaultun benzinli motorlarıyla uğraşılmaz. Hele o 1.2 clio ile hiç uğraşılmaz. Sen 20 binde yatak saran yağ yakan bir araba gördün mü?
Kaç tane 1.2 renault gördüysem hepsi yakıyor.
2018 captur vardı 1.2 yağ yakıyor 20 binde , 2015 clio 1.2 yatak sarmış 55 bin km de .
Egealar da yağ yakıyor. Sıfır araba yağ mı yakarmış dersen 4 bin km de ki seat ibiza da çıktı sorunlar. Yatak sarmış araba resmen . Garantinden araba değiştirdiler motoru . Bazen oluyor böyle olaylar ama egea ve clio da ki motor sıfırken bile yağ yakıyor
Anladım Bilgi İçin Teşekkür Ederim .

HoYeon Jung

80+ Gold
Anlamamda sorun yok senin beğenmedin diye salladığın aracın markasını söyledim
Her markanın giriş seviyesi arabası var
Volan güzel taşlanmadıysa araba sirkeler normal yani
Benim bindiğim 301lerde hiç öyle abartı bir titreme yoktu

Yormaz arabalar
Alınabilir. Ama şu baya oynanmış olan var en baştaki ilan o harici ben gider bakardım
Hocam arabayı biz almayacağız, dayımlara bakıyorum. Yani aile arabası olacak diyebilirim ve biraz da yeni olmasını istiyorlar sanırsam. Bizim akrabaların 3'ü de 301 aldı, onlar aklına girmiş. 301 diyip duruyorlar. Ben şöyle bir şey buldum, sizce nasıldır? https://www.sahibinden.com/ilan/vas...pli-peugeot-allure-full-paket-919143757/detay

Biz alacak olsak almayız zaten, babam hiç yanaşmıyor bile. Ancak dediğim gibi akrabalar aklına girmişler. Beni de çocuk aklı dinlemezler diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam arabayı biz almayacağız, dayımlara bakıyorum. Yani aile arabası olacak diyebilirim ve biraz da yeni olmasını istiyorlar sanırsam. Bizim akrabaların 3'ü de 301 aldı, onlar aklına girmiş. 301 diyip duruyorlar. Ben şöyle bir şey buldum, sizce nasıldır? https://www.sahibinden.com/ilan/vas...pli-peugeot-allure-full-paket-919143757/detay
Hocam araba güzel ama açıklamaya çok tedirgin yazmış
1 parça değişeni de yazmamış. Bilgi alıp bakmak lazım hadar kaydı ne kadar o da yazmıyor
Düşükse alınır ama

timurleng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Doğukan Oral
Hocam araba güzel ama açıklamaya çok tedirgin yazmış
1 parça değişeni de yazmamış. Bilgi alıp bakmak lazım hadar kaydı ne kadar o da yazmıyor
Düşükse alınır ama
hasar kaydı çıkmaktadır diyor yani ağır hasar kayıtlı

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hasar kaydı çıkmaktadır diyor yani ağır hasar kayıtlı
Bir şey bilipte mi söylüyorsun ? bilmeden mi söylüyorsun?
Her hasar kayıtlı araba ağır hasar kayıtlı değildir
Ağır hasar kayıtlı araç 1.el de olan kazası durumunda perte çıkar sigorta şirketi araç sahibine belirlenen bedeli öder ve araç alınır.
Ardından ihale veyahut farklı ödeme yollarıyla parça parça veya komple ağır hasar kayıtlı ibaresi ile sigorta şirketinden 2.ele geçer.
Orada parçalanır veya toplanıp satılır.
Normal bir kazada sigortadan veya kaskodan yapılan işlem sonucu bedel tamir ve parça ücreti teminatı karşılığı (değişebiliyor) yapılan servise veya araç sahibine ödenir . Dosyayı açan özel servis , servis ücretini alır. Aldığı ücret miktarı + parça tutarı hasar kaydı olarak geçer.
3 bin TL olan hasar kaydı ağır hasarlı değildir

timurleng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Doğukan Oral
Birde teneke diyorsun ya harbiden insanın gülesi geliyor
Sen beğenmedin diye peugeot markasının tüm araçlarını ülkeden kaldıralım olur mu?
sadece 308 407
Bir şey bilipte mi söylüyorsun ? bilmeden mi söylüyorsun?
Her hasar kayıtlı araba ağır hasar kayıtlı değildir
Ağır hasar kayıtlı araç 1.el de olan kazası durumunda perte çıkar sigorta şirketi araç sahibine belirlenen bedeli öder ve araç alınır.
Ardından ihale veyahut farklı ödeme yollarıyla parça parça veya komple ağır hasar kayıtlı ibaresi ile sigorta şirketinden 2.ele geçer.
Orada parçalanır veya toplanıp satılır.
Normal bir kazada sigortadan veya kaskodan yapılan işlem sonucu bedel tamir ve parça ücreti teminatı karşılığı (değişebiliyor) yapılan servise veya araç sahibine ödenir . Dosyayı açan özel servis , servis ücretini alır. Aldığı ücret miktarı + parça tutarı hasar kaydı olarak geçer.
3 bin TL olan hasar kaydı ağır hasarlı değildir
kardeşim ağır hasar kayıtlı olan ağır hasarlıdır. ağır hasarlı arabayı sadece biniciler alır. acil durumlarda satmak istesen satamazsın. çok bişey biliyormuş gibi konuşan sensin. 3000TL mi diyor orda hasar kayıtlıdır diyor. Hiçbir galeri tutarsız hasar kayıtlı demez bilir ki pert ağır hasar yerine geçer söylediği. Pert araban var sanki öyle savunuyosun

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
sadece 308 407

kardeşim ağır hasar kayıtlı olan ağır hasarlıdır. ağır hasarlı arabayı sadece biniciler alır. acil durumlarda satmak istesen satamazsın. çok bişey biliyormuş gibi konuşan sensin. 3000TL mi diyor orda hasar kayıtlıdır diyor. Hiçbir galeri tutarsız hasar kayıtlı demez bilir ki pert ağır hasar yerine geçer söylediği. Pert araban var sanki öyle savunuyosun
Orada hasar kaydı çıkıyor yazmış ağır hasar kaydı mı yazmış?
Babamın da tanıdıklarından da elinden bir sürü ağır hasar kayıtlı araba geçti. Gün içinde sigorta ile anlaşmalı bir sürü iş yapıyoruz ayrıca
3000tl yazdım ama onu misal olarak yazdım.
Ben sana nasıl ağır hasar kaydına çıkıyor onu anlatıyorum sen bana hala aynı şeyi söylüyorsun. Çok biliyormuş gibi konuşan sensin yazacağına önce araştır sonra yaz
Galeri oraya tutar yazmamış belki 10k var belki 50 k var nereden bileyim ben müneccim miyim?
Adam yazmamış gelmiş burada bana sallıyorsun

Son düzenleme:

timurleng

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
198
İsim
Doğukan Oral
Orada hasar kaydı çıkıyor yazmış ağır hasar kaydı mı yazmış?
Babamın da tanıdıklarından da elinden bir sürü ağır hasar kayıtlı araba geçti. Gün içinde sigorta ile anlaşmalı bir sürü iş yapıyoruz ayrıca
3000tl yazdım ama onu misal olarak yazdım.
Ben sana nasıl ağır hasar kaydına çıkıyor onu anlatıyorum sen bana hala aynı şeyi söylüyorsun. Çok biliyormuş gibi konuşan sensin yazacağına önce araştır sonra yaz
Galeri oraya tutar yazmamış belki 10k var belki 50 k var nereden bileyim ben müneccim miyim?
Adam yazmamış gelmiş burada bana sallıyorsun
kardeşim yazmıyorsa perttir diyorum sana. sigorta şirketi kewndini mi dolandırıyo çözemedim dediklerinden. sen devam böyle yorumlara

Top Bottom