Neler Yeni

12 cm kasa fanı öneresi

Hsyn1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüseyin uysal
Bütçe
30
Forza 4 oynarken yüksek ısılara ulaştığımı fark ettim kasamda 1 tane egzoz fanı var amd işlemci fanı ve ekran kartına ait 2 tane fan bulunmakta 12cmlik kasanın üstüne bir fan önerisi (fan sıyah olsada sorun değil bütçeyi biraz aşabilir)

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Sadettin Y
Oncelikle Sıcaklıgın islemci mi ekran kartı mı oldugunu belirle, tahminimce islemci fanı tozlu veya termal macun yenilenmesi istiyor olabilir. Ama ben yine de senin soruna cevap olarak o butcede dark kırmızı fanı onerebilirim.

Hsyn1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüseyin uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oncelikle Sıcaklıgın islemci mi ekran kartı mı oldugunu belirle, tahminimce islemci fanı tozlu veya termal macun yenilenmesi istiyor olabilir. Ama ben yine de senin soruna cevap olarak o butcede dark kırmızı fanı onerebilirim.
sıcaklık artması ekran kartında

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Sadettin Y
sıcaklık artması ekran kartında
kasa fanı çok etkilemeyecektir, hele ki dusuk butcede bir fan aldıgımız icin hic etkilemeyecektir, ama senin iceriye hava alan fanının olmadıgını dusunursek belki biraz etkiler. Ekran kartının fanını manuelde yuksek hızda kullanabilirsin veya sıcaklık cidden yuksekse onun da bakımlarını yaptırabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

r9 280x
rampage spectra
sıcaklıklar nasıl, bi ay once vardı o ekran kartının cift fanlı sapphire modeli, oyunlarda oto fanda 80i gecmiyordu aslında

Hsyn1453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hüseyin uysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
80 dereceyi geçiyor bi süre sonra kulaklık kulağımda takılı olduğu halde fan sesleri yüksek bir şekilde duyuluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,056
Üyeler
140,137
Son üye
Thepuns
Top Bottom