Neler Yeni

12 inç ve üzeri tablet önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arhan Yılmaz
5 bin TL bütçem var. Okulda kullanmak, dizi film izlemek ve arada PUBG, Genshin Impact gibi oyunlar oynamak için bir tablet arıyorum. Tabletlerin ekranlarını yakından görmek için dükkana gittim 11 inç bana ellerim büyük olduğu için ve yazım büyük olduğu için küçük geldi. O yüzden 12 inçten büyük bir tablet arıyorum. Ekranı 120 Hz olursa iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

5 bin TL bütçem var. Okulda kullanmak, dizi film izlemek ve arada PUBG, Genshin Impact gibi oyunlar oynamak için bir tablet arıyorum. Tabletlerin ekranlarını yakından görmek için dükkana gittim 11 inç bana ellerim büyük olduğu için ve yazım büyük olduğu için küçük geldi. O yüzden 12 inçten büyük bir tablet arıyorum. Ekranı 120 Hz olursa iyi olur.
bütçeyi 5 bin diye yanlış yazmışım 25 bin olacak

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,987
İsim
uwu
5k bütçe ekran 12> olacak üstüne 120hz olacak ben boş bir sayfa görüyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom