Neler Yeni

125cc lik Motor Önerisi

CoNKeR

80+ Bronze
A1 ehliyetim olduğu için 125cc diyorum bide benim bulunduğum şehir küçük 80 bin nüfus var kask hariç ekipman almam gerekli mi sence eldiven bot mont vb @CoNKeR
Kesinlikle diğer ekipmanlarını da eldivenine, botuna varana kadar almalısın.
Şöyle düşün, dünyanın en güvenilir araba çarpışma Euro NCAP, testlerini 64 km/h ile yapıyor. 125cc bir motor 100km/h a rahat bir şekilde çıkıyor. 20-30km hızın üzeri, direk bir yere veya nesneye çarpma durumunda ölümcül olabiliyor. O yüzden kesinlikle ekipmanların tam olsun. Nacizane tavsiyemdir.
Babam 30km ile motordan düştü, hiçbir yerinde bir şey yok. Ama yere, gözünün üst tarafını(kaşını) vurdu. 2016 yılından beri sağ gözü görmüyor. Canlı örneği benim, rabbim kimsenin başına vermesin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Yunus Emre Çalık
Şuan aklımda Pulsar Ns 125 var ama boyumun sıkıntı yaratmasından korkuyorum uzun boyluların rahatlıkla kullanabileceği bir motor önerebilirmisiniz
Boyum : 1.88
@CoNKeR bu konu hakkında bilgiliydin yanlış hatırlamıyosam
Merhabalar, boyum 185 bugün cbr125 kullandım tam bana idealdi ve yeni başlamış olmama rağmen 125cc olduğu için gayet kolay hatta müsait bir alanda gaz açtım çok iyi hızlandı ama beni atacakmış gibi hissetmedim. Eğer mümkünse bir denemeni tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,875
Üyeler
138,429
Son üye
timoott
Top Bottom