Neler Yeni

125cc motor önerisi.

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
msbsb
Beyler 17 yaşındayım başlangıç olarak alacağım max 80 civarı ne öneriniz var

Policeman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
İsmail
sana scooter olarak tvs ntorq modelini vitesli olarak tvs raider modelini tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: msbm

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Selahattin darılmaz
Beyler 17 yaşındayım başlangıç olarak alacağım max 80 civarı ne öneriniz var
tvs raider 125 ,mondial drift l 125 cc , honda dio 110 cc , tvs jupiter 125 olabilir üçününde farklı özellikleri var

mondial biraz daha şekli şemali yerinde vitesli bir motor parçası çok kolay bulunuyor

tvs raider 125 mondialden daha ince duruyor ama hatlar daha keskin sert bir mizacı var driftle hemen hemen aynı.

honda dio 1 lt ile 60 km lere yakın giden çok ekonomik bir motor cup tarzı

tvs jupiter çok rahat yakıt olarak ikisinin ortasında güzel ve dayanıklı bir motor scooter.

ÖNEMLİ: motora 80k veriyorsun ancak ekipmanada şu anki piyasaya bakarak 20-25 k vermen gerek canın önce gelir
ÖNERİ:
SCORPİON EXO 491
riderdenim efil yazlık mont
riderdenim yazlık pantolon
knox urban pro eldiven
bot olarak yaşadığın şehre göre uzun veya kısa ama bileğin üstü olucak şekidle shima alpinstar revit knox gibi markalardan al 1 numar büyüğünü al botlar biraz dar olur.

Son düzenleme:
  • Beğen

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Gurkan
mondial drift l 125 cc , honda dio 110 cc , tvs jupiter 125 olabilir üçününde farklı özellikleri var

mondial biraz daha şekli şemali yerinde vitesli bir motor

honda dio 1 lt ile 60 km lere yakın giden çok ekonomik bir motor cup tarzı

tvs jupiter çok rahat yakıt olarak ikisinin ortasında güzel ve dayanıklı bir motor scooter.

ÖNEMLİ: motora 80k veriyorsun ancak ekipmanada şu anki piyasaya bakarak 20-25 k vermen gerek canın önce gelir
ÖNERİ:
SCORPİON EXO 491
riderdenim efil yazlık mont
riderdenim yazlık pantolon
knox urban pro eldiven
bot olarak yaşadığın şehre göre uzun veya kısa ama bileğin üstü olucak şekidle shima alpinstar revit knox gibi markalardan al 1 numar büyüğünü al botlar biraz dar olur.
bunlar 125 lik motora fazla ayakkabı pantolon ls2 ekıpman kullanarak daha ucuza kapatabılır

• Beğen

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Selahattin darılmaz
bunlar 125 lik motora fazla ayakkabı pantolon ls2 ekıpman kullanarak daha ucuza kapatabılır
125 cc motorların neredeyse hepsi 60 km üstü hızlara çıkıyor ve tr de satılan ls2 ler tek kabuk veya 2 kabuk olarak geliyor , yani 60 km lerde bir düşmede kafayı vurduğu an o kask kasklıktan çıkıyor , exo 491 de mükemmel bir kask depğil tabikide parasına göre mükemmel 3 katmanlı ve fonksiyonu çok diğer ekipmanlarda para kaşılığını alabileceği en f/p ürünler , ayakkabı pantolon konusuna gelirsekte yere düştüğünde hızın fark etmeksizin ilk dizini ve elini koyarsın eğer koruma olmassa normal kot deydiği gibi parçalanır ve rendelenirsin aynı şey ayağın içinde geçerli.

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ahmet
Benim konumada bakarmisiniz

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Gurkan
125 cc motorların neredeyse hepsi 60 km üstü hızlara çıkıyor ve tr de satılan ls2 ler tek kabuk veya 2 kabuk olarak geliyor , yani 60 km lerde bir düşmede kafayı vurduğu an o kask kasklıktan çıkıyor , exo 491 de mükemmel bir kask depğil tabikide parasına göre mükemmel 3 katmanlı ve fonksiyonu çok diğer ekipmanlarda para kaşılığını alabileceği en f/p ürünler , ayakkabı pantolon konusuna gelirsekte yere düştüğünde hızın fark etmeksizin ilk dizini ve elini koyarsın eğer koruma olmassa normal kot deydiği gibi parçalanır ve rendelenirsin aynı şey ayağın içinde geçerli.
arkadas 80 bın motora ayırıyorsa ekıpman butcesı olmayabılır turkıyede kımse kask eldıvenden baska kımse para vermez cunku gereksız oldugu dusunuyor alan kısı scooter alıyorsa kesın kasktan ve eldıvenden baska ekıpman almayacaktır

• Beğen

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Selahattin darılmaz
arkadas 80 bın motora ayırıyorsa ekıpman butcesı olmayabılır turkıyede kımse kask eldıvenden baska kımse para vermez cunku gereksız oldugu dusunuyor alan kısı scooter alıyorsa kesın kasktan ve eldıvenden baska ekıpman almayacaktır
Ayırmaya bilir ancak ben uyarımı yaptım belki görür doğru der motoru 0 almaz 2. el alır ekipman alır bir dostuma yardımcı olmuş olurum beni mutlu eder.

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Gurkan
Ayırmaya bilir ancak ben uyarımı yaptım belki görür doğru der motoru 0 almaz 2. el alır ekipman alır bir dostuma yardımcı olmuş olurum beni mutlu eder.
sızı anlıyorum turkıyedekı cogu genç bilinçli degil maalesef yollarda kask takmadan kullananlar bile var

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
msbsb
valla kask eldiven kesin alacağım ek olarak bilmiyorum

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Selahattin darılmaz
valla kask eldiven kesin alacağım ek olarak bilmiyorum
diğer ekipmanlarıda almanı isterim , olası bir kaza durumunda ağır sonuçlar olmaması için tüm ekipmanları alman lazım . evet pahalı ancak 25.000 tl yi her zaman kazanabilirsin motoru 1 ay sonra alabilirsin ama pantolonsuz düşüp dizi asfalta rendelettikten sorna istersen milyon dolarlar ver alamazsın.

• Beğen

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
msbsb
diğer ekipmanlarıda almanı isterim , olası bir kaza durumunda ağır sonuçlar olmaması için tüm ekipmanları alman lazım . evet pahalı ancak 25.000 tl yi her zaman kazanabilirsin motoru 1 ay sonra alabilirsin ama pantolonsuz düşüp dizi asfalta rendelettikten sorna istersen milyon dolarlar ver alamazsın.
Doğru diyorsunuz hocam bakalım inşallah almaya çalışırım

Top Bottom