Neler Yeni

125cc motorsiklet önerileriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Bütçe
115000
Arkadaşlar 125cc motorsiklet alacağım inşallah. İlk olacak. Arora max t - rks reale 125 - tvs ntorq 125 modellerine bakındım. Arora ve rks arasinda kaldım. Scooter motorsiklet alacağım. Ve bu üç model tarzında istiyorum. Paketçi tarzinda motorlar ilgimi çekmiyor. Bilgi alışverişinde bulunursak güzel olur

Ysuflix

80+ Gold
arora maxt çok beğeniyorum, motor ve varyatör cvt şanzıman sistemi pcx ile birebir aynıymış aynı parçalar uyumluymuş. bakımda pcx parçaları takılınca daha da sağlam olur diye düşünüyorum çok pahalı parçalar değil zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arora maxt çok beğeniyorum, motor ve varyatör cvt şanzıman sistemi pcx ile birebir aynıymış aynı parçalar uyumluymuş. bakımda pcx parçaları takılınca daha da sağlam olur diye düşünüyorum çok pahalı parçalar değil zaten.
Teşekkürler dostum. Çok hatta hiç anlamadığım şeyler bilgi edinmeye çalışıyorum

Ysuflix

80+ Gold
Teşekkürler dostum. Çok hatta hiç anlamadığım şeyler bilgi edinmeye çalışıyorum
pcx hondanın bir modeli ve japon kalitesi yani çok daha sağlam. honda parçaları takılırsa daha uzun ömürlü olur. demek istediğim buydu biraz daha açmam gerekirse. ntorq dediğiniz motor paketçi motorundan hallice hocam. iskelet ve dış yapısı öyle en azından. maxt ve realedeki konforu ve hissi bulamazsın direk ele derim. maxt realeden daha konforlu ama reale daha sportif duruyor. birde realeyi azcık honda xadv ye benzetmeye çalışmışlar. önerim direk maxt'dir. incelemeleri ve kullanıcı yorumlarını bakmanızı öneririm.

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Eren Akgül
Hocam rks parça konusunda çok kötü ama newlightpro modelleri güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pcx hondanın bir modeli ve japon kalitesi yani çok daha sağlam. honda parçaları takılırsa daha uzun ömürlü olur. demek istediğim buydu biraz daha açmam gerekirse. ntorq dediğiniz motor paketçi motorundan hallice hocam. iskelet ve dış yapısı öyle en azından. maxt ve realedeki konforu ve hissi bulamazsın direk ele derim. maxt realeden daha konforlu ama reale daha sportif duruyor. birde realeyi azcık honda xadv ye benzetmeye çalışmışlar. önerim direk maxt'dir. incelemeleri ve kullanıcı yorumlarını bakmanızı öneririm.
Cok teşekkürler

GirayHan

80+ Gold
Arkadaşlar 125cc motorsiklet alacağım inşallah. İlk olacak. Arora max t - rks reale 125 - tvs ntorq 125 modellerine bakındım. Arora ve rks arasinda kaldım. Scooter motorsiklet alacağım. Ve bu üç model tarzında istiyorum. Paketçi tarzinda motorlar ilgimi çekmiyor. Bilgi alışverişinde bulunursak güzel olur
bütçeyi bir tık arttırarak sym yada kymco.

bütçe dahilinde 2. el de olsa sym yada kymco.

başka marka bakma.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
RKS, ARORA, TVS maalesef bulaşılmaz o bütçede alınabilecek genel olarak sağlam tek motor Drift L
Mesaj otomatik birleştirildi:

RKS, ARORA, TVS maalesef bulaşılmaz o bütçede alınabilecek genel olarak sağlam tek motor Drift L
İkinci el CB125R olabilir.

Ysuflix

80+ Gold

İkinci el CB125R olabilir.
onlara bulaşılmaz diyip önerdiğin motora bak :D şaka gibi. drift l iyi bi seçenek değil. sağlam dedin bide yok artık. arora max t gayet iyi motor. yağını suyunu pcx parçalarını koy devam et.

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
onlara bulaşılmaz diyip önerdiğin motora bak :D şaka gibi. drift l iyi bi seçenek değil. sağlam dedin bide yok artık. arora max t gayet iyi motor. yağını suyunu pcx parçalarını koy devam et.
Diğer markalar Mondial'e kıyasla daha kötü bu açık ve net Drift'in kronikleri belli çözümü belli o bütçede alınabilecek tek 125CC o, kalan motorlar kısa sürede bozuluyor veya zor satılıyor.

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Bu bütçede sakın japondan şaşma. Honda spacy ya da dio almalısın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Reşat Menekşe
Instagram
resatmnkse
Hocam çin motorlarına bulaşma.Bir tane atayım
Hocam scooter motor alacağım

Arkadaşlar scooter alacagim. Honda yada arora dayım şuan. Scooter dan baska onermeyin lütfen

Top Bottom