Neler Yeni

12K Sıfır veya İkinci El Sistem önerisi

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Bütçe
12000
Arkadaşlar merhaba, 12K civarına sistem bakıyoruz abimle. Sorun şu ki abim bana 2.El 1070 ekran kartlı sistem atıyor alınır mı diye ve 11K, bende o fiyata daha iyileri var diyorum, hemde sıfır. Sıfır sistemler için biraz bilgim var fiyatına değip değmediğine dair fakat 2.El Sistemler için bilgim pek yok. 12K civarına 2.El hangi Pc'ler tercih edilebilir?

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
İ3 12100f Arc 750 li sistem var 12k ya itopyada istersen ona bir bak

Artarof

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba, 12K civarına sistem bakıyoruz abimle. Sorun şu ki abim bana 2.El 1070 ekran kartlı sistem atıyor alınır mı diye ve 11K, bende o fiyata daha iyileri var diyorum, hemde sıfır. Sıfır sistemler için biraz bilgim var fiyatına değip değmediğine dair fakat 2.El Sistemler için bilgim pek yok. 12K civarına 2.El hangi Pc'ler tercih edilebilir?
Hangi şehirde yaşıyorsun?
İstanbul'da yaşıyorsan 2. el tek tek parçaları almak uyguna gelebilir.
Ya da 2. el hazır sistem halinde almak aynı şekilde uyguna gelebilir.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gecen pc hocasi 10500 TL ye ryzen 5 5500 rx 6600 yayınladı öyle sistemler beklersen rx 6600 lü bir sistem yakalayabilirsin.
Hocam aynı sistem 13K'ya alınır mı şu an? İndirimsiz sanırım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi şehirde yaşıyorsun?
İstanbul'da yaşıyorsan 2. el tek tek parçaları almak uyguna gelebilir.
Ya da 2. el hazır sistem halinde almak aynı şekilde uyguna gelebilir.
Samsun'dayım ama şöyle bir sıkıntı var. Hangi PC'ye baksam normal fiyatının üstünde yazmışlar. Tek tek almak mantıklı fakat uğraştırıcı ve ileride sorun çıkma ihtimali olduğundan dolayı sıcak bakamıyorum.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut

Samsun'dayım ama şöyle bir sıkıntı var. Hangi PC'ye baksam normal fiyatının üstünde yazmışlar. Tek tek almak mantıklı fakat uğraştırıcı ve ileride sorun çıkma ihtimali olduğundan dolayı sıcak bakamıyorum.
O hali bile tek tek toplamaya göre indirimli sanırım parcalari tek tek Akakçe den aratıp topla fiyat uygun geliyorsa tercihine gore alabilirsin

Artarof

80+ Bronze

Tek tek almak fiyat olarak iyi avantaj sağlıyorsa uğraştığına değiyor.

yavuzselimm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
yavuz bulut

İkinci el tek tek toplarsan sanirim rx 6700xt li bir sistem cikartabilirsin nvidia istiyorsan 3060 olabilir ama bu biraz uğraştırıcı olacaktır
Ayrıca çok bilgin yoksa direk 0 almanı öneririm fakat karar senin

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Muhammet
Tek tek almak fiyat olarak iyi avantaj sağlıyorsa uğraştığına değiyor.
O hali bile tek tek toplamaya göre indirimli sanırım parcalari tek tek Akakçe den aratıp topla fiyat uygun geliyorsa tercihine gore alabilirsin
Hocam hangisi daha iyi? Kasa olarak farklı herhalde ;

Artarof

80+ Bronze
Hocam hangisi daha iyi? Kasa olarak farklı herhalde ;
Evet sadece kasas olarak farklı.
Alttaki sistemin ama önü mesh yapılı olmadığı için hava akışı iyi olmayacak ve bileşenlerin ısınmasına neden olacaktır.

Top Bottom