Neler Yeni

1300 Dolar Değerindeki 23 Yazılım Ücretsiz Lisans ACELE EDİN.

MERHUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ahmet dudu
İlgilendiği Kategoriler
Film dizi ingilizce
Instagram
Ahmet.d.tr
Sadece PDF programını indirdim lazım oluyor. Bir alternatif olarak bulunsun.

Edit: Key 6 ay geçerliymiş. Çöp o zaman :(
It is a lifetime code which entitles you to use it for free forever.
This special version is always free to use, but not support free update.
6 ay geçerli olduğu nerede yazıyor? programla gelen txt dosyasında ömür boyu ücretsiz olduğu ancak ücretsiz güncelleme olmadığı belirtilmiş

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Mehmet
Nerdeyse hepsi bloatware, bunları pc ye yükleyen pc işinden gram anlamıyordur.

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,235
İsim
Kara Kartal
Driver Booster Pro 10.1
Kendi verdikleri lisansı portable yaptım ömür boyu kullanın
Hatta ikonunu da değitirdim
Bu tür programları pc ye kurmayın gereksiz programlara yönlendiriyor
Programı kurmadan formattan formata kullanın

1671142806700.png

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
helsinki
Bir şey ücretsizse ürün sensin diye bir söz vardı. Bana böyle bedava dağıtılan şeyler güvenilir gelmiyor. Kesin bi sıkıntı vardır demiyorum isteyen kullansın. :)

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Furkan Görür
Bir şey ücretsizse ürün sensin diye bir söz vardı. Bana böyle bedava dağıtılan şeyler güvenilir gelmiyor. Kesin bi sıkıntı vardır demiyorum isteyen kullansın. :)
Facebook,twitter hatta bu forum bile çerezlerimizi kullanıyor. Kısaca google a girmene gerek kalmadan android telefonundan whatsapp mesajları ile bile reklam analizi yapıyorlar. Satılmayan bir şeyimiz kalmadı. Tencent tüm datalara sahip facebook-google firmalarını katmıyorum bile :D

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
helsinki
Facebook,twitter hatta bu forum bile çerezlerimizi kullanıyor. Kısaca google a girmene gerek kalmadan android telefonundan whatsapp mesajları ile bile reklam analizi yapıyorlar. Satılmayan bir şeyimiz kalmadı. Tencent tüm datalara sahip facebook-google firmalarını katmıyorum bile :D
Dostum valla ben, zaten tüm verilerimiz internette dolaşıyor salla gitsin modunda olamıyorum. Yoksa dediğinde haklılık payı var. Bilgisayara kurulup arka planda çalışıp pcyi bot programi haline getiren youtube videolari izleyen yazılımlar var en basitinden. Sadece veri çalınması olarak bakmamak gerek bu duruma. Pc nin zombiye dönmesi istemem. :) Kaldı ki bu clean programları genelde daha kötü yapıyor sistemi.

Top Bottom