Neler Yeni

₺138 - KZ EDX Pro (Yeni Hesap Kuponuyla)**

Aykut D.

80+ Gold
test ettim valorantta. ses kasılır, az çok nereden geldiğini anlayabiliyorsun, ama valorantta ses ayarlarınta HRTF'yi açman lazım öyle çok daha rahat oluyor.
Anakartın nedir ?

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Benim halen daha "Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" aşamasında duruyor, bazı arkadaşların bu aşama bana göre daha geç güncellenmesine rağmen gümrüğe varmış. Benim kargoda bir sorun olabilir mi arkadaşlar?
Alıntıyı görüntüle
Bu hafta gümrükte veya farklı bir yerde sıkıntı var hocam galiba. Yok ürünler birtürlü gümrüğe teslim edilmiyor. Bu hafta ürünü gümrüğe ulaşanlar bana yazabilirmi acaba?

kaani

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Kaan
Benim halen daha "Uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı" aşamasında duruyor, bazı arkadaşların bu aşama bana göre daha geç güncellenmesine rağmen gümrüğe varmış. Benim kargoda bir sorun olabilir mi arkadaşlar?
Alıntıyı görüntüle
Süreç çok yavaş ilerlemiş gibi, ben 27 Kasım günü aldım, 16 Aralık gününde de PTT teslim aldığına dair mesaj attı. Bir sorun olabilir sizde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu hafta gümrükte veya farklı bir yerde sıkıntı var hocam galiba. Yok ürünler birtürlü gümrüğe teslim edilmiyor. Bu hafta ürünü gümrüğe ulaşanlar bana yazabilirmi acaba?
Gümrüğe vardı yazısı 15 Aralık günü gelmiş bana.

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
748
İsim
Muhammet Kürkçü
Süreç çok yavaş ilerlemiş gibi, ben 27 Kasım günü aldım, 16 Aralık gününde de PTT teslim aldığına dair mesaj attı. Bir sorun olabilir sizde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gümrüğe vardı yazısı 15 Aralık günü gelmiş bana.
Yoğunluk falan diyicemde kasım biteli az buz bir süre olmadı yoğunluktan olamaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
samsung galaxy buds 2 pro kullanıyorum edx pro sesi açık ara daha iyi. artık pc de full bunu kullanacağım. bilgisi olan varsa 1500tl civarları iem önerebilirse sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye

ArqeNade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emircn Kcn
Benimki gümrükte çok beklemedi. Şimdi PTT'yi bekliyoruz 4 gündür transfer sürecinde bu hafta içinde gelir diye düşünüyorum.
1702815094067.png

Top Bottom