Neler Yeni

14.000 ₺ Bütçe ile scooter önerisi.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
Bütçe
14000
Arkadaşlar merhaba düz yolda işe gidip gelirken kullanacağım bir elektrikli scooter almak istiyorum mesafe max 4-5km civarı çok engebe ve yokuş yok, önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emirhan Özer
Arkadaşlar merhaba düz yolda işe gidip gelirken kullanacağım bir elektrikli scooter almak istiyorum mesafe max 4-5km civarı çok engebe ve yokuş yok, önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Hocam aldınız mı ne karar verdiniz? ben de düşünüyorum da tavsiyeniz var mıdır?

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aldınız mı ne karar verdiniz? ben de düşünüyorum da tavsiyeniz var mıdır?
segway ninebot aldım hocam başlarda şarjı biraz hızlı gitti sonradan düzeldi onun haricinde bir sıkıntısı yok mobil uygulamasıda güzel gayet.

RELAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Furkan Tekemen
ben olsam o fiyata elektrikli bisiklet alırdım. Sadece iş kullancaksan al ama iş dışı kullanım için pek uygun değil çünkü yollar malum

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Emirhan Özer
segway ninebot aldım hocam başlarda şarjı biraz hızlı gitti sonradan düzeldi onun haricinde bir sıkıntısı yok mobil uygulamasıda güzel gayet.
birkaç sorum daha olacak :)
1) Hangi modelini aldınız?
2) Aldığınıza pişman mısınız?
3) Şarjının çabuk bittiğini ben de duydum. Anlamadığım daha sonrasında nasıl düzeldiği :)
4) Bunun haricinde önerdiğiniz bir ürün var mıdır veya bak bunu alırsan (aldığınız segway ninebot) şuna dikkat et ben bunu şöyle çözdüm vs.
5) Taşıma kapasitesi 90 kg diyor siz kaç kilosunuz ve performansı nedir :)

Son düzenleme:

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birkaç sorum daha olacak :)
1) Hangi modelini aldınız?
2) Aldığınıza pişman mısınız?
3) Şarjının çabuk bittiğini ben de duydum. Anlamadığım daha sonrasında nasıl düzeldiği :)
4) Bunun haricinde önerdiğiniz bir ürün var mıdır veya bak bunu alırsan (aldığınız segway ninebot) şuna dikkat et ben bunu şöyle çözdüm vs.
5) Taşıma kapasitesi 90 kg diyor siz kaç kilosunuz ve performansı nedir :)
1)görsel bırakıyorum aşağıya karne indirimi vardı aldığım zaman 6.5 civarına geldi,
2)fiyatı yüzünden pişman değilim bu fiyata daha iyisini değil herhangi bir şey alamazdım
3)bende anlamadım valla yazılımsal olabilir veya kutuda durduğu için batarya hamlamış tarzı bir şey olabilir diye düşünüyorum,
4-5) önerdiğim bir ürün maalesef yok fiyatlar yüzünden, ben düz bir bölgede sürüyorum işe gidişim 3-4km bir sıkıntı yaşamıyorum 74 kiloyum sport modda gidiş gelişime yetiyor 25km civarı hız yapabiliyor.

Ekler

• WhatsApp Görsel 2024-01-20 saat 15.42.57_c037fce5.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-01-20 saat 15.42.57_c037fce5.jpg
    121.6 KB · Hit: 25
Top Bottom