Neler Yeni

14 Pro Max 49260 ₺ Ye Alınır MI ? Easycep

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Easycep den faizsiz 6 taksit ile bu cihazı 49260 ye alabilirim 67260 TL olduğuna bakmayın 18 bin TL bir yerden gelecek bana karşılıksız para hediye gibi düşünün 49260 TL yapıyor yani 6 taksit ile almayı düşünüyorum mantıklı mi ? 12 ay garanti var ve ekranı değişmiş mi oluyor ? Çok iyi durumda deniyor çünkü easycep den alan var mi ? Ürünleri nasıl oluyor ?

Peşin alamam ona göre yorum yapın lütfen 😊

Ekler

• Screenshot_2024-06-09-22-01-32-650_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-09-22-01-32-650_com.android.chrome.jpg
    302.3 KB · Hit: 85

Lian_GR

80+
yıllardır iphone 6'dan beri iphone kullanıcısıydım ve 15 pro max kullanıyordum tam geçen hafta. tr cihazı hiç yd almadım. ve artık canıma tak etti ve satıp s24 ultra ve samsung eko sistemi dizdim yıllarca samsung savunan insanlara karşı küfrettiğim için de çok üzüldüm. emin ol iphone eski iphone gibi değil. 14 pro max yakışıklı telefon Allah var. ama gerçekten en azından muadili s23 ultrayı düşün derim aynı paraya tr cihazı s23 ultra alman hem ikinci el piyasada yd cihazından daha çok para eder hemde gerek teknoloji gerek performans gerek kamera'da seni çok tatmin eder. halen apple fanboyuyum. ama samsungun olduğu yerde iphone'u asla tahta oturtmam. 10 senelik apple kullanıcısı olan ağır fanboy ben bile samsung sevdiysem herkes sever aga. bu arada airpods pro 2 watch 9 macbook m3 pro vs. falan her şey vardı ona rağmen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca YD değil yenilenmiş ürünmüş pardon. ama maalesef aynı tezeğin laciverti desem yeridir hocam. bence düşünün. almayın demiyorum ama bence düşünün.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Yavuz
Alınmamalı bence değişen parçaları bile yazmiyorlar bazen illa yenilenmiş olacaksa fpprodan alırdım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yıllardır iphone 6'dan beri iphone kullanıcısıydım ve 15 pro max kullanıyordum tam geçen hafta. tr cihazı hiç yd almadım. ve artık canıma tak etti ve satıp s24 ultra ve samsung eko sistemi dizdim yıllarca samsung savunan insanlara karşı küfrettiğim için de çok üzüldüm. emin ol iphone eski iphone gibi değil. 14 pro max yakışıklı telefon Allah var. ama gerçekten en azından muadili s23 ultrayı düşün derim aynı paraya tr cihazı s23 ultra alman hem ikinci el piyasada yd cihazından daha çok para eder hemde gerek teknoloji gerek performans gerek kamera'da seni çok tatmin eder. halen apple fanboyuyum. ama samsungun olduğu yerde iphone'u asla tahta oturtmam. 10 senelik apple kullanıcısı olan ağır fanboy ben bile samsung sevdiysem herkes sever aga. bu arada airpods pro 2 watch 9 macbook m3 pro vs. falan her şey vardı ona rağmen.

Ayrıca YD değil yenilenmiş ürünmüş pardon. ama maalesef aynı tezeğin laciverti desem yeridir hocam. bence düşünün. almayın demiyorum ama bence düşünün.
Bu saatten sonra asla android cihaz kullanmam

Alınmamalı bence değişen parçaları bile yazmiyorlar bazen illa yenilenmiş olacaksa fpprodan alırdım.
Faizsiz taksit var mıdır onda

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Yavuz

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Easycep den faizsiz 6 taksit ile bu cihazı 49260 ye alabilirim 67260 TL olduğuna bakmayın 18 bin TL bir yerden gelecek bana karşılıksız para hediye gibi düşünün 49260 TL yapıyor yani 6 taksit ile almayı düşünüyorum mantıklı mi ? 12 ay garanti var ve ekranı değişmiş mi oluyor ? Çok iyi durumda deniyor çünkü easycep den alan var mi ? Ürünleri nasıl oluyor ?

Peşin alamam ona göre yorum yapın lütfen 😊

iPhone şart değilse sıfır Honor Magic 6 Pro, Samsung S24+, Samsung S23 Ultra daha iyi olabilir.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İlla Apple şart mı senin için?
Evet illa şart sosyal medya işi ve yazılım işi yapıyorum telefon ile edit kurgu alıyorum fotoğraf video çekiyorum oyun oynamıyorum gram kasma olmaması lazım benim için en önemlisi o

Lian_GR

80+
Bu saatten sonra asla android cihaz kullanmam

Faizsiz taksit var mıdır onda
profil fotonu yeni gördüm hocam kusura bakma doğru diyorsun android kullanma napcan kasıp kasıp duran çöp telefon sen iphone al çok iyi elma falan mükemmel müthiş iphone al masaya falan koyarsın hawli olur

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,938
İsim
Hacı
Alınır.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
profil fotonu yeni gördüm hocam kusura bakma doğru diyorsun android kullanma napcan kasıp kasıp duran çöp telefon sen iphone al çok iyi elma falan mükemmel müthiş iphone al masaya falan koyarsın hawli olur
Profil fotoğrafı ile hiç ilgisi yok ama yukarıda yaptığım şeyler için gerekiyor androidi hiç sevemedim bir türlü hep bir soğuk oldum iPhone alıp keyfime bakmayı düşünüyorum gösteriş içinde iPhone almam ben kendim için alırım

Top Bottom