Neler Yeni

144 Hz Kulllanabilir Miyim ?

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
ViewSonic vx2458 C-Mhd monitöre sahibim içinden Hdmi 1.4 kablo çıkıyor. 144 Hz kullanabilir miyim ? Yoksa Display Port kablo alsam daha mı iyi olur ?
Aynısını bende aldım içinden çıkan hdmı ile 120 hz aldım DP alınca sorunum çözüldü.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,368
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
ViewSonic vx2458 C-Mhd monitöre sahibim içinden Hdmi 1.4 kablo çıkıyor. 144 Hz kullanabilir miyim ? Yoksa Display Port kablo alsam daha mı iyi olur ?
Ben kullanıyom hdmi 1.4 le şakır şakır Monitörüm MSİ G241

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
Aynısını bende aldım içinden çıkan hdmı ile 120 hz aldım DP alınca sorunum çözüldü.
Hangi Dp kabloyu aldınız ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Demek ki kutudan çıkan kabloda kilit var.
Bunun için ayrı kablo almanız gerekiyor, Paugge DP 1.2 kablosuna bakabilirsiniz.
O zaman kablo almak şart oldu :)

Hocam senin ekran ayarları neler ? Ekrana alışamadım ben :) Laptop ekranından bu monitöre geçtim :) Ondan TN Panel Mat ekran vardı. Bunda VA TFT LCD VAR

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
Hangi Dp kabloyu aldınız ?

O zaman kablo almak şart oldu :)

Hocam senin ekran ayarları neler ? Ekrana alışamadım ben :) Laptop ekranından bu monitöre geçtim :) Ondan TN Panel Mat ekran vardı. Bunda VA TFT LCD VAR
ben alalı 3 ay oldu kendi tanıdığım bilgisayarcıdan 40 TL'ye aldığım bi kablo vardı üstüne baktım düzgünce model yazmıyor malesef kabloda o yüzden bişi diyemeyeceğim ayarlarım ise 1 ms modu açık görünüm modundan oyun özel düşük giriş geçikmesi açık kontrast parlaklık 60 da kullanıyorum bu kadar şöle bi skıntı var monitörde freesync açarsanız 1 ms modu kapanıyor bilgisayarda ve yanıt verme süresi var onu ultra hızlı yada her hangi birini seçerseniz düşük giriş geçikmesi kapanıyor bu monitörde malasef.

tysagman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Taha Yusuf Sağman
ben alalı 3 ay oldu kendi tanıdığım bilgisayarcıdan 40 TL'ye aldığım bi kablo vardı üstüne baktım düzgünce model yazmıyor malesef kabloda o yüzden bişi diyemeyeceğim ayarlarım ise 1 ms modu açık görünüm modundan oyun özel düşük giriş geçikmesi açık kontrast parlaklık 60 da kullanıyorum bu kadar şöle bi skıntı var monitörde freesync açarsanız 1 ms modu kapanıyor bilgisayarda ve yanıt verme süresi var onu ultra hızlı yada her hangi birini seçerseniz düşük giriş geçikmesi kapanıyor bu monitörde malasef.
Çok etkilemez ama bizim hissedeceğimiz bir gecikme olmuyor

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,406
İsim
oğuzhan ege
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular