Neler Yeni

Öneri 144 hz Monitör önerisi?

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Merhabalar arkadaşlar. Şu an için bin tl (1k) gibi bir bütçem var üzerine çok az miktar ekleme yaparak 1.3 veya max. 1.4 gibi bir fiyata 144 hz bir monitör almak istiyorum. Genellikle FPS oyunları oynuyorum daha önceden kavisli ekran kullandım ve çok hoşuma gitti kavisli ekran olursa daha da mutlu olurum. Önerilerinizi bekliyorum.
*Yakında indirim olur dediğiniz bir tarih önerisi olursa onu da bekleyebilirim teşekkürler.

Mojo jojo

80+ Silver
Tam yılbaşının kendisinde bence büyük bir indirim olur yani 1 ocakta

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
FPS oyunlarında çok rekabetci oynuyorsan tryhard falan tn panel önerim
bazen tryhard bazen dalgasına oynuyorum ama kavisli hoşuma gittiğinden öyle istemiştim. tn daha mı iyi ona göre?

r9 5600x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
ali haydar
Merhabalar arkadaşlar. Şu an için bin TL (1k) gibi bir bütçem var üzerine çok az miktar ekleme yaparak 1.3 veya max. 1.4 gibi bir fiyata 144 hz bir monitör almak istiyorum. Genellikle FPS oyunları oynuyorum daha önceden kavisli ekran kullandım ve çok hoşuma gitti kavisli ekran olursa daha da mutlu olurum. Önerilerinizi bekliyorum.
*Yakında indirim olur dediğiniz bir tarih önerisi olursa onu da bekleyebilirim teşekkürler.
yılbaşında baya bir indirim olur curved değil ama baya iş görür 24 inch fps oyunları için çok idealdir 1ms 144 hz https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-full-hd-led-oyuncu-u-fiyati,605762431.html

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Ege Karavelioğlu
Ömrünü oyunda geçirmiyorsan tn in hiçbir anlamı mesela film izlerken baya kötü oluyor bu yüzden tavsiyelerim bunlar

Top Bottom