Neler Yeni

15.000 TL Bütçe var ne alınabilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu
Arkadaşlar merhaba komşumuz çocuğu için laptop alacak max 15.000 tl bütçe var masaüstü almak istemıyorlar oyun oynayan birisi ve basit okul işlerini halledecek render alma falan yok f/p Laptop önerir misiniz ?
Ben masaüstü olsa anlarım bir şey önericektim fakat laptop'dan hiç anlamam :D
Donanım arşivinin kralları hadi göreyim sizi şu kardeşinize bi yardımcı olun mahçup olmayalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
CANER GÜNAYDIN
Paylaşım iki sene öncesine mi ait diye döndüm bir baktım da harici ekran kartlı biraz zor bu fiyata.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba komşumuz çocuğu için laptop alacak max 15.000 TL bütçe var masaüstü almak istemıyorlar oyun oynayan birisi ve basit okul işlerini halledecek render alma falan yok f/p Laptop önerir misiniz ?
Donanım arşivinin kralları hadi göreyim sizi şu kardeşinize bi yardımcı olun mahçup olmayalım
Şunu alabilir ama oyun oynanmaz onu unutsun bu bütçede.

dostveviski

80+ Bronze
15k ile oyun oynamak istiyorlar ama masaüstü istemiyorlar :D 15kya excel açan laptop bulursa şükretsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa Dağhan
Ben 2.el hp pavilion aldım 15 e felan geldi gtx1650ti ryzen5 4600h 16 ram 2. El bakın garantilş bile satıyolar bide u serisi işlemci asla alma onlar tasarruf üzerine performans vermez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba komşumuz çocuğu için laptop alacak max 15.000 TL bütçe var masaüstü almak istemıyorlar oyun oynayan birisi ve basit okul işlerini halledecek render alma falan yok f/p Laptop önerir misiniz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,902
Üyeler
156,853
Son üye
efsanebrt
Top Bottom