Neler Yeni

15/07/2022 GT2 Sistem Yeni Elime Ulaştı. Teşekkürler GamingGenTR

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,291
İsim
Selçuk Aslan
Bende PC hocasının sistemini almıştım sistemde sorun vardı Taner abide baktı arza olduğunu anladı sistem 2 kere git gel yaptı sorunu asla cozemediler gönderdiğim gibi kasa geri geliyordu, en sonunda Taner abi devreye girdi iade ettim sistemi. Sistem almaya korkar oldum artık.

Atalayq

80+ Bronze
İtopya ve gamingGen hizmet konusunda acayip sınıfta kalıyorlar. Tekli sıfır parça dışında alışveriş yapmam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Kabil bey ile konuşmuştum içinde başarılı biriydi ama işlemlerin bu kadar uzaması ve verilen hediyenin komik olması üzdü. Logitech g333 verselermiş bari dshs tatlı bir hediye olurdu.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Adamlar kulaklık göndermişler işte daha ne istiyosun (!)
27 gün sonra kargo elime ulaştı , Allah razı olsun onlardan kulaklık hediye aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopya ve gamingGen hizmet konusunda acayip sınıfta kalıyorlar. Tekli sıfır parça dışında alışveriş yapmam.
İtopyadan alışveriş yaptım bende orayla bı sorun yaşamadım

Kabil bey ile konuşmuştum içinde başarılı biriydi ama işlemlerin bu kadar uzaması ve verilen hediyenin komik olması üzdü. Logitech g333 verselermiş bari dshs tatlı bir hediye olurdu.
Konuşurken guleryuzlu konuşuluyor , ama sadece konuşmada. Pek yardımcı olmadilar yani. Arıyorum soruyorum kasa vardı ne oldu diye PSU değişti bugün kargolancak deniliyor ve ertesi gün yetkili servis arıyor bilgisayarın sorunu nedir bı anlatirmisiniz diye. Bende kargolandi eve gelecek diye bekliyorum

Atalayq

80+ Bronze
27 gün sonra kargo elime ulaştı , Allah razı olsun onlardan kulaklık hediye aldım.

İtopyadan alışveriş yaptım bende orayla bı sorun yaşamadım

Konuşurken guleryuzlu konuşuluyor , ama sadece konuşmada. Pek yardımcı olmadilar yani. Arıyorum soruyorum kasa vardı ne oldu diye PSU değişti bugün kargolancak deniliyor ve ertesi gün yetkili servis arıyor bilgisayarın sorunu nedir bı anlatirmisiniz diye. Bende kargolandi eve gelecek diye bekliyorum
Kardeşim sorun yaşamadıysan benim yorumumla zaten ilgin yok. Sorun yaşadıktan sonraki süreçten bahsediyorum

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Bende PC hocasının sistemini almıştım sistemde sorun vardı Taner abide baktı arza olduğunu anladı sistem 2 kere git gel yaptı sorunu asla cozemediler gönderdiğim gibi kasa geri geliyordu, en sonunda Taner abi devreye girdi iade ettim sistemi. Sistem almaya korkar oldum artık.
artık şans mı diyelim ne diyelim bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
hayırlı olsun sistemin ama verdikleri hizmet kötü

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
1-
15 inde sistem çıktığında saat 17.51 de siparişi onayladım para gitti karşı tarafa. Sonra iptal edildi ve bize para gelmediği için iptal edildi dendi.
3 günlük uğraş sonucu paranın onlara gittiği anlaşıldı ve bilgisayarı hazirlicaz dendi.
2-
Pazartesi günü sipariş onaylandı ve en geç Çarşamba , yada Perşembe kargoya verileceği söylendi.
Cuma günü verildi ve 25/07/2022 pazartesi elime ulaştı.
3-
Gelen kargoyu açtığımda kasaya ekran kartıni felan bağladım , power kablosunu taktım ve kasa çalışmadı.
Servisi aradığımda bize yollayın 2 gün içerisinde bakıp geri yolliyacaklari söylendi kabil bey tarafından.
26/07/2022 Salı günü verdim kargoya Çarşamba günü öğlen karşı tarafa gitti ve 1 gün mühlet ettim arar sorarlar diye arayan olmadı ve cuma günü aradım bana denildi ki pazartesi günü kontroller sağlanacak ve salı günü bilgilendirme yapılacak. Parça arızası var ise garantiye yollanacak ve gelmesi beklenecek tarzı konuşuldu.
4-
Perşembe günü aradım haber gelmeyince ve özür dilendi yaşanan sıkıntıdan dolayı ve psu arızalı olduğu söylendi.
PSU nun değiştiği , gün içinde kargolanacağı söylendi. Hediyeninde yola çıktığı belirtildi.
5-
05/08/2022 yani cuma günü teknik servisten aradılar ve kasayı bize yolladınız ama neyi var yazmamışsınız dendi.
Perşembe günü aradığımda yanlış bilgi verildi. Ben psu değiştiğini ve perşembe günü kargoya verildiğini biliyordum halbuki.
6-
Tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda çift ekran kullandıkları için yanlış müşterinin bilgilerini bana söylemiş olma ihtimalleri olduğunu söylediler.
Kasanın Salı günü kontrol edilip , arızalı bir parça var ise yenisinin depodan getirtileceği ve en geç çarşamba günü kargoya verileceği söylendi.
7-
Kasa 11/08/2022 tarihinde elime ulaştı
Kasanın içine power kablosu konulmamııştı bi şekilde tedarik ettim ve pcyi açtığımda hata veriyordu cpu fan kablosu yerine takılmadığı için bilgisayar çalışmıyordu.

Şimdi ben bu kasayı ayın 15 inde aldım ve elime 25 inde geldi. 26 sında geri yolladım.2 güne kargolanacağı söylenen kasa kaç gündür serviste.
27 sinde onlara giden kasa 2 gün içinde arıza tespit edilip kargoya verilmesi gerekirken( Bunu 25 inde aradığımda bilgisayar çalışmıyor dediğimde müşteri hizmetlerinden bana söylenen şey. Kargo bize ulaştıktan 2 iş günü içerisinde geri kargolayabiliriz dendi).

15/07/2022 tarihinde aldığım gt2 sistem. 11/08/2022 tarihinde elime ulaştı çok teşekkür ederim GemingGenTR. 200TL lik kulaklık içinde ne kadar teşekkür etsem az.
Parasını ödediğim kasaya 27 gün sonra kavuştum.
Power Kablosu az once geldi kargoyu almaya gittim 36 TL kargo ücreti var dendi. Kabloyu almadım geri yolladım.
Bana yolladıkları kargonun içinden power kablosu çıkmıyor ve hakkımı istediğimde karşı taraf odemeli olarak yollanıyor. 1 değil 2 değil vallahi soğudum ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Maalesef her ticaret sitede böyle çürükler oluyor. Ben 15 Temmuzda verdim siparişi 20 (19 temmuzda olabilir) temmuzda elimdeydi. Ama gelip size voo gelin hep buradan alışveriş yapın diyemem. Sizin adınıza üzüldüm. İnşallah böyle bir durumla bir daha karşılaşmazsınız.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
316
İsim
Faruk
Power Kablosu az once geldi kargoyu almaya gittim 36 TL kargo ücreti var dendi. Kabloyu almadım geri yolladım.
Bana yolladıkları kargonun içinden power kablosu çıkmıyor ve hakkımı istediğimde karşı taraf odemeli olarak yollanıyor. 1 değil 2 değil vallahi soğudum ya
Yetkili biri aradı ve durumu izah etti. İşe yeni başlayanlar ve teknik servis değişimi felan olmuş yakın zamanda. Uzun uzun anlattı teşekkür ediyorum burdan. Kargo firması kaynaklı sorun olmuş ve kargom ücretsiz şekilde tarafıma teslim edilceği söylendi.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,708
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Firma sahipleri belki iyi niyetli insanlar olabilir bilmiyorum ama bu kadar sorun ve mağduriyet yaşatmalarının sebebi çaplarından büyük işler yapmaya kalkışmalarından kaynaklanıyor. Gaming.gen yeni bir site ve çok hızlı büyüme gösterdiler büyüme derken kendileri kaldıramayacakları kampanyalar yaptılar, bu kadar büyük işe girmek zor sonuç olarak bu kadar büyümeyi kaldıramadılar. Normalde istikrarlı büyürsün ve buna göre firmanı genişletirsin ama bunlar böyle değil sadece para ile her şey olmuyor hesap kitaptan anlamayadıkları belli. Doğru hesap kitap yapamadıkları için kendilerine sıktılar ve bir sürü insanı mağdur ettiler, bu işler çocuk oyuncağı değil beceremiyorsan yapmayacaksın ya da becerebildiğin kadar yapacaksın.

Son düzenleme:

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Alper Erkartal
Yetkili biri aradı ve durumu izah etti. İşe yeni başlayanlar ve teknik servis değişimi felan olmuş yakın zamanda. Uzun uzun anlattı teşekkür ediyorum burdan. Kargo firması kaynaklı sorun olmuş ve kargom ücretsiz şekilde tarafıma teslim edilceği söylendi.
Bende az önce mağazalarına gittim gt2 intel sistemi bıraktım ekran sürekli çökuyo wattman hatasi aliyodum kasma ve takılma problemleri oluyodu kapıdaki lavuk bugün almamız imkansiz malesef gibisinden konustu sehir degistirdim kargoyla göndermek istemedim yolda bisey olur vesaire yenisinin degisimi yada para iadesi istiyorum dedim bakalım gercekten bende bidaha hic bisey almam burdan memnuniyet 0

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,454
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom