Neler Yeni

Yardım 15-16k telefon önerisi

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Benim şuan kullandığım telefonumu alalı yaklaşık 4 yıl oldu. Değişmenin zamanı geldi. 15-16k gibi bir bütçem var. Amazonda 16.499TL ye S21 FE 2.Nesil buldum. Ama bataryası için berbat ötesi diyorlar. Bu yüzden biraz çekindim. Telefonun kamerası ve bataryası önceliğim. Oyun çok sık oynamam. Önerilerinizi bekliyorum :)

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Benim şuan kullandığım telefonumu alalı yaklaşık 4 yıl oldu. Değişmenin zamanı geldi. 15-16k gibi bir bütçem var. Amazonda 16.499TL ye S21 FE 2.Nesil buldum. Ama bataryası için berbat ötesi diyorlar. Bu yüzden biraz çekindim. Telefonun kamerası ve bataryası önceliğim. Oyun çok sık oynamam. Önerilerinizi bekliyorum :)
https://www.vodafone.com.tr/her-sey...p_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Fıyatına göre donanımı ve yazılımı çok iyi.

Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
bütçeyi zorla almışken düzgün bi şey al https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-s23-fe.html

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde 15k bütçem var 16-17 ye zor çıktım. 19 hiç vermem o kadar param yok :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilinmedik bir marka olduğu için biraz çekiniyorum açıkçası. 3-4 yıl kullanacam telefonu.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
normalde 15k bütçem var 16-17 ye zor çıktım. 19 hiç vermem o kadar param yok :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilinmedik bir marka olduğu için biraz çekiniyorum açıkçası. 3-4 yıl kullanacam telefonu.
Oneplus' ın kurucusu tarafından kurulmuş bir marka. Tasarım ve yazılım olarak farklı şeyler deniyorlar. Mesela telefonun arkasından sese göre ışık çıkıyor güncelleme olarakta Chat GPT entegrasyonu geliyor vs.

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Hocam samsung, xiaomi, gibi daha güvenilir markaları kullanmak bence daha iyi. Uzun süre kullanacağım için böyle yeni çıkmış bir şey almak istemiyorum. Başka ne önerebilirsiniz ?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Hocam samsung, xiaomi, gibi daha güvenilir markaları kullanmak bence daha iyi. Uzun süre kullanacağım için böyle yeni çıkmış bir şey almak istemiyorum. Başka ne önerebilirsiniz ?
Samsung A35. Bir önceki açtığınız konudada önermiştim

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Samsung A35. Bir önceki açtığınız konudada önermiştim
Evet hatırladım. A35 14.500 tl ve civarında bulunabiliyor. Şuan üstüne 2k daha çıkabiliyorum. Bu yüzden tekrar öneri istiyorum

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,153
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Mothing güvenilir bir marka ,yatırımcı ve kurucuları sağlam kişiler. Bende almayı düşünüyorum yeni 3 modelini

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
Nothing harici ne önerebilirsiniz ?

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru