Neler Yeni

15-20K Laptop Önerisi

humpyers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Koray
Bir arkadaşım çocuklarına karne hediyesi alarak laptop almak istiyor. Bütçesi max 20K. Aşağıdaki linkteki laptopu bana sordu. Sizin önerileriniz nedir bu fiyatlara yoktur muhtemelen düzgün bir şey ama yardımcı olabilirseniz sevinirim.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Bir arkadaşım çocuklarına karne hediyesi alarak laptop almak istiyor. Bütçesi max 20K. Aşağıdaki linkteki laptopu bana sordu. Sizin önerileriniz nedir bu fiyatlara yoktur muhtemelen düzgün bir şey ama yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çocuklar ne amaçla kullancak? Oyun ders video izleme vs.

sumoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan

Oyun açmaz işlemci eski biraz yerinizde olsam bunu almam.(ekran kartı yok gidin rtx 2050 li bir laptop alın aynı fiyat)

humpyers

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Koray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Basit oyunları açsa yeter çocuklarından biri liseye gidiyormuş ders yapmak için kullanacakmış.

s31ndler

80+
Basit oyunları açsa yeter çocuklarından biri liseye gidiyormuş ders yapmak için kullanacakmış.
Şimdiden hayırlı olsun, https://www.vatanbilgisayar.com/ace...335u-rtx2050-4gb-8gb-512gb-ssd-14inc-w11.html gayet iyi laptop, lise çağındaki bir gencin ihtiyaçları karçılayabilecek, küçük bir çocuğu da mutlu edebilecek seviyede.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Basit oyunları açsa yeter çocuklarından biri liseye gidiyormuş ders yapmak için kullanacakm
Size link attım, o laptop işini görebilir.

Top Bottom