Neler Yeni

Yardım 150-200 TL Oyun için Mouse önerir misiniz?

_Starixx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
Benimde elim o boyutta 6.2 inç telefon kullanıyorum rahatça,eski mouse neydi?
Öyle dandik mouslar falan oluyo ya bilgisayarcılarda falan onlardandı az çok idare ediyodum markasını bile bilmiyorum

ozanali26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ozan ali öner
150-200 TL Mouse önerir misiniz? şuan kullandığım mouseun sol tıkı bozuldu kullanamıyorum nerdeyse evde küçük bir şey vardı geçici olarak onu kullanıcam.
Logitech g102 öneririm bendede var 2 senedir kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım macro özelliğide var logitech uygulamasından renginide ayarlıyabiliyorsın

_Starixx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
Bu aralarından hangisi daha iyi bilmiyorum daha iyileri var mı yoksa arasından iyi olanı söyler misiniz? Viper mini ve g102 küçük kalır gibi geldi elime
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nasıldır?

yfurkan38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Yavuz
150-200 TL Mouse önerir misiniz? şuan kullandığım mouseun sol tıkı bozuldu kullanamıyorum nerdeyse evde küçük bir şey vardı geçici olarak onu kullanıcam.
Eğer tipini çok önemsemiyorsanız bunu öneririm bizzat kendim kullanıyorum cidden fiyatının hakkını veren bir mouse takılma vs. hiç yaşamadım gayet sağlamda bir yapısı var uzunca kullanabilirsiniz.

_Starixx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Arda
Eğer tipini çok önemsemiyorsanız bunu öneririm bizzat kendim kullanıyorum cidden fiyatının hakkını veren bir mouse takılma vs. hiç yaşamadım gayet sağlamda bir yapısı var uzunca kullanabilirsiniz.
Tipini çok önemsemiyorum da o mouse ne öyle ya :D

Razer Deathadder Essential ve Gamepower Sendo falan güzel mi? Güzelse hangisini önerirsiniz sendoyu düşünüyorum ama iyi mi değil mi bilmiyorum Abdullah abi test etmişti bi ara güzel gibi suya sokunca bile çalışıyodu galiba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,926
Üyeler
138,444
Son üye
nakkaf
Top Bottom