Neler Yeni

150 TL Çekiliş Steam Kod kazandım

Ahmet.51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet.51
Arkadaşlar 150 TL steam kod kazandımda ben.Ne almalıyım bilmiyorum Gta 5 almak istiyorum ama fiyatı baya yüksek sizce düşer mi indirim ne zaman olur?
Bide oyun önerisi verir misiniz aksiyon,macera benzeri hem multiplayer hem tekli oynuyabileceğim oyun önerir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Arkadaşlar 150 TL steam kod kazandımda ben.Ne almalıyım bilmiyorum Gta 5 almak istiyorum ama fiyatı baya yüksek sizce düşer mi indirim ne zaman olur?
Bide oyun önerisi verir misiniz aksiyon,macera benzeri hem multiplayer hem tekli oynuyabileceğim oyun önerir misiniz ?
ac origins e bakabilirsin

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Ori and blind forest
Ori and will of the wisps bu ikisini oynamadıysan kesinlikle oyna çok şey kaçırırsın bunlar dışında
batman arkham city
batman arkham night
witcher 3
mount and blade
Resident evil biohazard
aklıma bunlar geldi hepsi çok sevdiğim oyunlar

Ahmet.51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet.51
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ori and blind forest
Ori and will of the wisps bu ikisini oynamadıysan kesinlikle oyna çok şey kaçırırsın bunlar dışında
batman arkham city
batman arkham night
witcher 3
mount and blade
Resident evil biohazard
aklıma bunlar geldi hepsi çok sevdiğim oyunlar
Peki saol sana bişey sorabilir miyim?
150 TL steamda varda gta 5 almalı mıyım yoksa indirimleri bekleyip mi alim yada gta 5 fiyatının yükselme ihtimalı var mı

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül
Peki saol sana bişey sorabilir miyim?
150 TL steamda varda gta 5 almalı mıyım yoksa indirimleri bekleyip mi alim yada gta 5 fiyatının yükselme ihtimalı var mı
Bilmiyorum geçenlerde epic gameste 75 liraya düştü ama çıkma ihtimali de var benim attığım oyunlar zaten resident evil harici ucuz gta 5'in yanında alabilirsin özellikle ori and will of the wisps kesinlikle oynamaya değer 200 lira olsa yine alırdım

umann

80+ Bronze
epic games zamanında bedavaya hesaplar var elimde hala çok daha ucuz bi paraya istersen satarım

_____

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
-
Assassin's creed seviyorsan şuan oyunlarının neredeyse hepsi %70 indirimde.

Ahmet.51

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet.51
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular