Neler Yeni

Öneri 1500-2300tl arası kablosuz gaming mouse önerisi

Shinax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra
Bütçe
2300
Genel olarak tüm oyunları oynuyorum kablosuz olması benim için önemli ve diger genel ozelliklerinin de kullanisli olmasina dikkat ederim baktigim bikac mouse vardi glorious model d minus, glorious model o 2 wireless, sabre pro wireless, vgn dragonfly f1 pro max, asus gladius 3 bunlar gibi mouselara baktim cok arada kaldim bi fiyat bandinda bunlar içinde hangisini secmeliyim yads sizin onerebileceginiz var midir ?

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
İleride 4Khz dongle alacaksan F1 Pro, almayacaksan XM2we alabilirsin.

Shinax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İleride 4Khz dongle alacaksan F1 Pro, almayacaksan XM2we alabilirsin.
hocam kullanilabilirlik bakimindan ne diyosun acaba yani sabre pro wireless 8k hz kadar destekliyor ms seviyeside cok iyi onu tercih etmemenin sebebi nedir bu konuda cok kararsiz kaliyorum ben

LEFT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
LEFT
hocam kullanilabilirlik bakimindan ne diyosun acaba yani sabre pro wireless 8k hz kadar destekliyor ms seviyeside cok iyi onu tercih etmemenin sebebi nedir bu konuda cok kararsiz kaliyorum ben
Sabre Pro'da firmware güncellerken brick olma sorunu çok yaygın. 8Khz hiçbir işinize yaramayacak çünkü destekleyen oyun veya uygulama yok. Dediğim gibi, ileride dongle alacaksanız F1 Pro, almayacaksanız XM2we alın.

Shinax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kayra
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabre Pro'da firmware güncellerken brick olma sorunu çok yaygın. 8Khz hiçbir işinize yaramayacak çünkü destekleyen oyun veya uygulama yok. Dediğim gibi, ileride dongle alacaksanız F1 Pro, almayacaksanız XM2we alın.
hocam simdi Nvidia reflex kullanmak için ona gore mouse tercih etmek gerekiyormus ben bunu yeni öğrendim ekran kartina monitore o kadar para veriyoruz kokune kadar kullanmak mantikli olan yani reflex destekleyen bir mouse tercih mi ediyim edeceksem oneriniz var mi yoksa dragon fly f1 pro mu alim

Top Bottom