Neler Yeni

1500-2500 TL Klavye Seçimi/Önerisi

Faker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burak Kunt
Asus ROG Strix Scope RX
Asus TUF Gaming K3
Razer Blackwidow V3 Tenkeyless
XPG Summoner
Gamepower Starscream

Merhaba dostlar, belirttiğim bütçede klavye arıyorum. Bazılarında yay sesinden bahsedilmesi vs. derken bir türlü karar veremedim.
XPG uygun fiyata rağmen bilek desteği ve Cherry MX olması, ses açma/kısma tuşunun olması gibi güzel artıları olduğu için listeye ekledim.
Gamepower Starscream daha önce kullandım ve memnun kaldım. Üst tarafta malzemenin alüminyum olması, tasarım olarak kenarların tamamının RGB olmasıyla çok şık olması ve uygun fiyatından dolayı ekledim.
Asus ikilisini zaten çok anlatmaya gerek yok. Herkesin bildiği, kalitesi tescillenmiş bir markanın en çok tercih edilenlerinden ikisi. Özellikle Scope RX hakkında neredeyse hiç olumsuz yorum görmedim.
Razer şuan 1500 lira olması sebebiyle neredeyse sipariş verdirecek duruma getirmişti beni ama yay sesiyle ilgili çok yorum gördüğüm için şimdilik son tercihlerimden.
Sizin bu listede tercihiniz hangisi olurdu? Eğer bu fiyat aralığında Türkçe ve büyük enter olması koşuluyla öneriniz varsa onuda belirtebilirsiniz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
Asus ROG Strix Scope RX
Asus TUF Gaming K3
Razer Blackwidow V3 Tenkeyless
XPG Summoner
Gamepower Starscream

Merhaba dostlar, belirttiğim bütçede klavye arıyorum. Bazılarında yay sesinden bahsedilmesi vs. derken bir türlü karar veremedim.
XPG uygun fiyata rağmen bilek desteği ve Cherry MX olması, ses açma/kısma tuşunun olması gibi güzel artıları olduğu için listeye ekledim.
Gamepower Starscream daha önce kullandım ve memnun kaldım. Üst tarafta malzemenin alüminyum olması, tasarım olarak kenarların tamamının RGB olmasıyla çok şık olması ve uygun fiyatından dolayı ekledim.
Asus ikilisini zaten çok anlatmaya gerek yok. Herkesin bildiği, kalitesi tescillenmiş bir markanın en çok tercih edilenlerinden ikisi. Özellikle Scope RX hakkında neredeyse hiç olumsuz yorum görmedim.
Razer şuan 1500 lira olması sebebiyle neredeyse sipariş verdirecek duruma getirmişti beni ama yay sesiyle ilgili çok yorum gördüğüm için şimdilik son tercihlerimden.
Sizin bu listede tercihiniz hangisi olurdu? Eğer bu fiyat aralığında Türkçe ve büyük enter olması koşuluyla öneriniz varsa onuda belirtebilirsiniz.
Akkolarda indirim varken bu klavyelere bakmanı önermiyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük enterli ve TR layout değiller belki ama kat kat daha kaliteliler.

Faker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burak Kunt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akkolarda indirim varken bu klavyelere bakmanı önermiyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük enterli ve TR layout değiller belki ama kat kat daha kaliteliler.
Türkçe harflerin olması benim için önemli dostum. Her ne kadar kullanırken el alışkanlığı sebebiyle yerini aramayacak olsamda bazen takıldığımda hangisiydi diye aramak istemem. Yinede önerin için teşekkürler.
ben önerdim beğenmedi benimkini :(
Dostum kadın kullanıcı olsam ve Türkçe harflerin yokluğunu önemsemiyor olsam beğenirdim ancak beni tanımadan pembe bir klavye önerip tamda sana göre yazınca buna başka bir cevap bekleme :) Sanada önerin için teşekkürler.

Top Bottom