Neler Yeni

Öneri 1500-3000TL Arası Mekanik Klavye Önerisi

Melkiadsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Halil Öztürk
Blue SW harici tuşları 1-3 ay içerisinde bozulmayacak bir klavye arıyorum.

NOT: Numpad olmazsa olmaz...
NOT: Rampage, James Donkey gibi markalar degilde logitech gibi markalar tercihimdir.

Yorum olarak yazdığımı konuya ekleme kararı aldım;

Aslında hikayenin tamamını anlatmak istiyorum, belki diğer arkadaşların işine yarar. Yaklaşık 2 ay önce eski mekanik klavyem Philips SPK-8404 klavyem bozuldu ve artık yenisini almanın vakti gelmişti.

Bende uzun zamandır içimde kalan zamanında YT'de abdullah abinin videosunu çektiği Rampage KB-R210 Favory isimli klavyeyi almak istedim siparişi verdim urun elime ulaştı ve sadece 1.5 Aylık kullanımdan sonra klavyenin "BACKSPACE" tuşu aniden gitti ve bir daha çalışmadı. Harici program yardımıyla silme tuşunu "U" tusuna atadım ve destege mail attım. Urunu garantiye yollamam gerektiği için bu sure zarfında kendime yeni bir klavye sipariş ettim ve gelmesini bekliyordum ki aynı klavyenin dun itibariyle "E" tuşuda gitti :)) sonra biraz daha devam edince "Q" tuşu ve silme tuşu da yarım yamalak çalıştıgını farkettim.

Yani bir kaç gunluk sureç içerisinde klavye tek tek basamaz hale geldi neredeyse. Benim işim yazılım alanında ve gerçekten yeni bir klavye siparisi vermekten ve bozulmasından ve başka bir tane sipariş vermekten artık korkar hale geldim. İnternette biraz araştırma yaptım Rampage, James Donkey ve Gamepower gibi markaların klavyelerini kullanan kişilerin geri dönuslerıne göre bu sorunlar sıkça karşılasılaln sorunlarmıs farklı modellerde. O yuzden bende bilindik daha saglam markalardan satın almak için önerilerinizi ve tecrubelerinizi istiyorum.

Bu arada şuanda yeni sipariş ettiğim klavye "GamePower Suki" modeli iade edip önerilerinizi dikkate alarak saglam bir klavye almak istiyorum.

Bilgisayar parçlarımda oldukça Rampage modelini kullanan birisiydim ve hiçbir hatayla karşılaşmamıştım fakat klavye alanında bir daha bu tarz markaları seçecegimi zannetmiyorum.

Son düzenleme:

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Arnold Ciwardagexer
Numpad + Blue SW harici tuşları 1-3 ay içerisinde bozulmayacak bir klavye arıyorum.

NOT: Rampage, James Donkey gibi markalar degilde logitech gibi markalar tercihimdir.
Logitechin klavyesi alınmaz. Numpad olacak mı olmayacak mı o kısmı anlamadım.

Melkiadsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Halil Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında hikayenin tamamını anlatmak istiyorum, belki diğer arkadaşların işine yarar. Yaklaşık 2 ay önce eski mekanik klavyem Philips SPK-8404 klavyem bozuldu ve artık yenisini almanın vakti gelmişti.

Bende uzun zamandır içimde kalan zamanında YT'de abdullah abinin videosunu çektiği Rampage KB-R210 Favory isimli klavyeyi almak istedim siparişi verdim urun elime ulaştı ve sadece 1.5 Aylık kullanımdan sonra klavyenin "BACKSPACE" tuşu aniden gitti ve bir daha çalışmadı. Harici program yardımıyla silme tuşunu "U" tusuna atadım ve destege mail attım. Urunu garantiye yollamam gerektiği için bu sure zarfında kendime yeni bir klavye sipariş ettim ve gelmesini bekliyordumki aynı klavyenin dun itibariyle "E" tuşuda gitti :)) sonra biraz daha devam edince "Q" tuşu ve silme tuşuda yarım yamalak çalıştıgını farkettim.

Yani bir kaç gunluk sureç içerisinde klavye tek tek basamaz hale geldi neredeyse. Benim işim yazılım alanında ve gerçekten yeni bir klavye siparisi vermekten ve bozulmasından ve başka bir tane sipariş vermekten korkuyorum. İnternette biraz araştırma yaptım Rampage, James Donkey ve Gamepower gibi markaların klavyelerini kullanan kişilerin geri dönuslerıne göre bu sorunlar sıkça karşılasılaln sorunlarmıs farklı modellerde. O yuzden bende bilindik daha saglam markalardan satın almak için önerilerinizi ve tecrubelerinizi istiyorum.

Bu arada şuanda yeni sipariş ettiğim klavye "GamePower Suki" modeli iade edip önerilerinizi dikkate alarak saglam bir klavye almak istiyorum.

Bilgisayar parçlarımda oldukça Rampage modelini kullanan birisiydim ve hiçbir hatayla karşılaşmamıştım fakat klavye alanında bir daha bu tarz markaları seçecegimi zannetmiyorum.

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Burak

Melkiadsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Halil Öztürk

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Burak
Geri ödeme kampanyası nedir acaba? Birde artık yıldığım tuş basmama gibi sorunlar çıkartır mı?

Nx switchler gayet kaliteli bende sana attığım klavyeyi kullanıyorum.Çok sessiz ve toklar
Asla basmama gibi sorunlarla karşılaşmadım

Melkiadsk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Halil Öztürk

Nx switchler gayet kaliteli bende sana attığım klavyeyi kullanıyorum.Çok sessiz ve toklar
Asla basmama gibi sorunlarla karşılaşmadım
Klavyeyi oldukça beğendim, YT'de birkaç videoda oldukça övmusler ve internette hakkında sadece 1 şikayet gördum basmamayla alakalı sanırım alacagım klavyeyi buldum teşekkur ederım tavsiyeniz için.

gdburak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Burak
Klavyeyi oldukça beğendim, YT'de birkaç videoda oldukça övmusler ve internette hakkında sadece 1 şikayet gördum basmamayla alakalı sanırım alacagım klavyeyi buldum teşekkur ederım tavsiyeniz için.
Rica ederim hayırlı olsun şimdiden 😊😊

Top Bottom