Neler Yeni

1500₺ bandında kasa önerisi

Can...

80+ Platinum

inzilbeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Emir
İlgilendiği Kategoriler
pc donanım, öneri, tavsiyeler
Instagram
emirsekman_
Discord
inzilbeth4u

Can...

80+ Platinum

Aklımda bu kasa var ama yardımcı olabilir misiniz? Anakart B550M DS3H, PSU Corsair RM850 bu bileşenler bu kasaya uygun mudur? Bu fiyat bandında alabileceğim daha iyi bir kasa var mı?

Ahmetyksl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam selam yan cam pleksi nasıl bir zarar sağlar, fan renkleri pek umrumda değil açıkçası kaliteli marka olsun demiştim bu ürün de güzel midir benim kıstaslarımda hangisi daha mantıklı olur

Can...

80+ Platinum
hocam selam yan cam pleksi nasıl bir zarar sağlar, fan renkleri pek umrumda değil açıkçası kaliteli marka olsun demiştim bu ürün de güzel midir benim kıstaslarımda hangisi daha mantıklı olur
şuan aktif kullanıyorum atx anakart uyumlu ama biraz zorluyor takarken anakart aynası üstünde geliyorsa anakartın onun dışında yanı cam rgbler göz rahatsız etmez ön fanları görmezsin bile açıya göre kontrolcüsü var reset tuşuna tak renk değiştir sessiz miss gibi kasa hocam

Ahmetyksl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet yüksel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şuan aktif kullanıyorum atx anakart uyumlu ama biraz zorluyor takarken anakart aynası üstünde geliyorsa anakartın onun dışında yanı cam rgbler göz rahatsız etmez ön fanları görmezsin bile açıya göre kontrolcüsü var reset tuşuna tak renk değiştir sessiz miss gibi kasa hocam
M100a için mi söylüyorsunuz bunu? Yukarıda belirttiğim parçalarla sorun çıkarmaz sanırım benim anakartım mATX

Can...

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,922
Üyeler
153,467
Son üye
LapsekiliHitman
Top Bottom