Neler Yeni

1500 TL Bütçeyle Orta seviye veya önerebiliceğiniz hazır sistem veya parçalar için yardım

marcopolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Öztürk
1500 TL Bütçem var kız arkadaşım için bilgisayar toplamak istiyorum,o kadar ileri düzey bişey gerekmiyor orta derece olsa yeter yardımcı olursanız sevinirim.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
2. el sistemlere yönelmenizi öneririm. 1500 TL bütçeye APU sistem toplamak bile çok zor şu anda.

marcopolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. El sistemler içinde güvenilir bir yer bilmiyorum,önerebiliceğiniz yerler varmı,ve de Aliexpress'ten sipariş versem tüm parçaları iyi yapmış olurmuyum bi sorun çıkartırmı

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
2. el sistemlere yönelmenizi öneririm. 1500 TL bütçeye APU sistem toplamak bile çok zor şu anda.
Evet o bütçeye alt segment, giriş seviyesi bi şey bile alınamıyor.
Kesinlikle ikinci el APU sistemlerde bak, R3 2200G, 2400G,3200G işlemcisi olan sistemler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. El sistemler içinde güvenilir bir yer bilmiyorum,önerebiliceğiniz yerler varmı,ve de Aliexpress'ten sipariş versem tüm parçaları iyi yapmış olurmuyum bi sorun çıkartırmı
Büyük ihtimalle sorun çıkartmaz.

marcopolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Öztürk
Evet o bütçeye alt segment, giriş seviyesi bi şey bile alınamıyor.
Kesinlikle ikinci el APU sistemlerde bak, R3 2200G, 2400G,3200G işlemcisi olan sistemler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimalle sorun çıkartmaz.
2. el APU Sistemleri internetten mi araştırmam gerekiyor yoksa bilindik cafe gezip sormam mı gerekiyor

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
2. el APU Sistemleri internetten mi araştırmam gerekiyor yoksa bilindik cafe gezip sormam mı gerekiyor
Sahibinden sitesi gayet mantıklı araştırmak için. Letgo ya sakın bulaşmayın fiyatları görünce moraliniz bozulabilir genellikle ölücü fiyat çekenlerle dolu çünkü orası.

marcopolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Öztürk
Sahibinden sitesi gayet mantıklı araştırmak için. Letgo ya sakın bulaşmayın fiyatları görünce moraliniz bozulabilir genellikle ölücü fiyat çekenlerle dolu çünkü orası.
teşekkür ederim,peki önerebiliceğiniz Çin'den getirtebiliceğim sistem parçaları varmı

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
teşekkür ederim,peki önerebiliceğiniz Çin'den getirtebiliceğim sistem parçaları varmı
Valla çinden değil de burada bile toplarsınız aslında ikinci el. Xeon işlemciler var baya güçlü o işlemciyi kullanarak aslında çoğu oyunu orta ayarda açacak bir pc toplamak mümkün 1500 TL ye. Donanım arşivinin 800 TL ye pc toplama videosunu bir izlemeni öneririm daha iyi anlarsın demek istediğimi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
AYA
Knk 1 ay önce 3200g apu sistem topladım 2300 ₺ toplam maliyeti. 0 olarak en uygun toplayabileceğin fiyat bu civarlarda olur muhtemelen.

İşlemci : Ryzen 3 3200g

Anakart : Msi a320m a-pro

Ram : xpg gammix d30 8gb 3200mhz cl16 (normalde 2x8 dual kit olması lazımdı am bütçe yok diye şimdilik tek 8gb aldım ilerde aynısından bitane daha alıp dual kit yapıcam)

Ssd : Crucial bx500 240gb

Kasa : Aerocool cs1102 500w

Toplam 2300₺ tutmuştu hepsi,şuan da çok farklı olacağını sanmıyorum. Belki bazı parçaları daha uygun veya 2. el bulursan dediğin fiyatlara indirebilirsin tutarı.

marcopolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Öztürk
Valla çinden değil de burada bile toplarsınız aslında ikinci el. Xeon işlemciler var baya güçlü o işlemciyi kullanarak aslında çoğu oyunu orta ayarda açacak bir PC toplamak mümkün 1500 TL ye. Donanım arşivinin 800 TL ye PC toplama videosunu bir izlemeni öneririm daha iyi anlarsın demek istediğimi.
evet öncelikle o video üzerinden gittim de ekran kartı olarak o model bir ekran kartının TR'de stoğunun bulunmadığını gördüm,araştırdım fakat bulamadım

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
evet öncelikle o video üzerinden gittim de ekran kartı olarak o model bir ekran kartının TR'de stoğunun bulunmadığını gördüm,araştırdım fakat bulamadım
O ekran kartı hangi model şuan hatırlamıyorum ama bir tık üstündeki ekran kartına bakabilirsin ya da aynı seviyede muadiline falan.

marcopolo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Onur Öztürk
O ekran kartı hangi model şuan hatırlamıyorum ama bir tık üstündeki ekran kartına bakabilirsin ya da aynı seviyede muadiline falan.
tamamdır çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı oldunuz bu saatte. ^^

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Yılmazhan Yıldız
Top Bottom