Neler Yeni

Öneri 1800₺'ye Mikrofon Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
Selamlar. Bu bütçede online görüşme, DC-WhatsApp ve belki ufaktan yayın/video için kullanılabilecek mikrofon bakmaktayım. Değecek bir ürün varsa 2000'e kadar çıkabilirim. Şu ikisi arasında kaldım:
Daha iyi bir cihaz önerisi varsa alabilirim. Teşekkürler.

(Düzenleme) => Şu anda almayı düşündüğüm ürün(ler):

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,016
İsim
Bilal Tepe
Selamlar. Bu bütçede online görüşme, DC-WhatsApp ve belki ufaktan yayın/video için kullanılabilecek mikrofon bakmaktayım. Değecek bir ürün varsa 1600'e kadar çıkabilirim. Şu ikisi arasında kaldım:
Daha iyi bir cihaz önerisi varsa alabilirim. Teşekkürler.
Fifine marka bak

ceku.35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
cevdet kaan kulaksız
Askı kolu alabilirsen behringer c1-u düşünebilirsin bende arıyorum seçeneklerim arasında olduğundan sanada seçenek olarak sunuyorum

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fifine marka bak
K670B nasıldır peki, önerir misin?

Askı kolu alabilirsen behringer c1-u düşünebilirsin bende arıyorum seçeneklerim arasında olduğundan sanada seçenek olarak sunuyorum
Bütçeyi aşıyor maalesef. 2,5K'ya çıkmak sıkıntı olabilir. Teşekkürler öneri için.

https://www.trendyol.com/havit/game...oyuncu-yayinci-condenser-mikrofon-p-805792041 ben bunu düşünüyordum. Haqquş var bilirsin, ondan inceleme izledim biraz ayar ile gayet güzele benziyor konunun takipçisiyim.
GK59'u da düşünmüştüm ama YT'deki testlerde sesi pek hoşuma gitmemişti sanırım. Tekrar bakacağım ses kalitesine. Teşekkür ederim.

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
K670B nasıldır peki, önerir misin?

Bütçeyi aşıyor maalesef. 2,5K'ya çıkmak sıkıntı olabilir. Teşekkürler öneri için.

GK59'u da düşünmüştüm ama YT'deki testlerde sesi pek hoşuma gitmemişti sanırım. Tekrar bakacağım ses kalitesine. Teşekkür ederim.
Ne demek, lafı olmaz. Konunun takipçisi olacağım yakın zamanda benimde almam gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
A6'nın indirimi bitmiş maalesef. Sesi çok temiz vermesi ve dinamik olmasından dolayı K658 beni cezbetti şimdilerde. Almayı düşünmüyor değilim ama uygun bir stand çözmem lazım, henüz bulamadım. Uyumlusunu da nereden bulabilirim bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
Evet, hala ürün bakmaktayım. Yukarıda belirttiğim 2 Fifine mikrofona da zam geldiği için seçeneklerim arasından çıkarmak durumunda kaldım maalesef. Şu ekstra vergi gelmeden artık bir şekilde mikrofon çözmem gerekiyor diye düşünüyorum. Ya da bir süre daha bekleyip indirim kovalayacağım.
Şu ürün vergiler dahil 45$'a gözüme iyi gözüktü. Testlerine bakıp ses kalitesi hoşuma giderse karara varacağım bir şekilde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
Evet, hala ürün bakmaktayım. Yukarıda belirttiğim 2 Fifine mikrofona da zam geldiği için seçeneklerim arasından çıkarmak durumunda kaldım maalesef. Şu ekstra vergi gelmeden artık bir şekilde mikrofon çözmem gerekiyor diye düşünüyorum. Ya da bir süre daha bekleyip indirim kovalayacağım.
Şu ürün vergiler dahil 45$'a gözüme iyi gözüktü. Testlerine bakıp ses kalitesi hoşuma giderse karara varacağım bir şekilde.
Şu ürünün incelemesini ve test videosunu hiçbir yerde bulamadım. Bu fiyata dinamik mikrofon olarak çok iyi duruyor ama ses kalitesini dinlemeden de riske girip almak istemiyorum. Satıcıya ürünün bit ve sample rate'ini sordum, henüz dönüş yapmadılar. Düzgün fiyattan bir ürün yakalasam direkt alacağım ama maalesef.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
Şu ürün gözüme çarptı yeni, almayı düşünüyorum:

Bir de Fifine K688 indirime girmiş ama Türkiye'ye gönderilemiyor. Ama indirimsiz fiyattan satılan K688 ülkeye gönderilebiliyor ne hikmetse. Aliexpress'in de boku çıktı gerçekten.
İndirimli ürün: https://www.aliexpress.com/item/1005006755366821.html
İndirimsiz ürün: https://www.aliexpress.com/item/1005004645807194.html?utparam-url=scene:pcDetailTopMoreOtherSeller|query_from:

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Lloyd
Eveeeet. Benim mikrofon işi yalan oldu usta. Aliexpress'te ürünleri gözden geçirirken orada da yeni yasanın uygulamaya geçtiğini gördüm. Vergiler %50'den %80'e fırlamış. O kadar fiyat kovaladık uyguna alalım diye, boşunaymış. Buna sebep olanları Allah kahretsin gerçekten, başka bir şey diyemiyorum.

Top Bottom